کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

اقدام نابخردانه ترامپ خفتی بزرگ بر دوش آمریکا است

سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان، قاسم کاوه، ترامپ، بیت المقدس

سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان در یادداشتی اقدام نابخردانه ترامپ را خفتی بزرگ بر دوش دولت آمریکا و راهی برای نابودی رژِم اشغالگر قدس دانست.

به گزارش کُردتودی، قاسم کاوه در یادداشتی که به دفتر این خبرگزاری( کُردتودی) ارسال کرد اظهار داشت: بار دیگر استکبار جهانی چهره کریه و نفرت انگیز خود را در جلوه دیگری آشکار کرد و با دم شیطانی خود در آتش تجاوز و توطئه دمید و آن را برافروخته تر کرد.


در حالیکه می‌رفت فتنه‌های طولانی مدت دسیسه گران علیه جهان اسلام در سوریه، عراق، لبنان ویمن با مشقات و جان فشانی های ملت‌های به پاخواسته مسلمان و از خودگذشتگی های جوانان که به ندای وجدان و رهبران حکیم، خیرخواه و صالح دینی وسیاسی خود لبیک گفته بودند خنثی شود، اما به حکم طغیان گری، زیاده خواهی و شیطان صفتی مستکبرین صهیونیست، حمله جدیدی توسط رئیس جمهور خودشیفته، ابله و گستاخ آمریکا آغاز شد تا به توهم خود، جهان اسلام را با مصیبتی دیگر روبرو کنند و شکست و خفت بیشتری براو تحمیل کنند. 


اما خوشبختانه امروز دیگر اواخر قرن نوزدهم نیست که بیانیه بالفور توطئه تشکیل رژیم صهیونیستی را توسط دولت استعمارگر بریتانیا رقم بزند، امروز نیمه قرن بیستم نیست تا با توطئه سردمداران جنگ و غارت و تجاوز، رژیم غاصب قدس به رسمیت شناخته شود، امروز سال 1967،1973،1982 نیست که رژیم صهیونیستی براحتی بتواند سرزمین های اسلامی را اشغال کند و خوشبختانه هوشیاری ملت های بیدار اسلامی مانع توطئه آمریکایی اسرائیلی در بیت المقدس خواهد شد.


امروز امت اسلامی توطئه ها و جنگ‌های بزرگی را پشت سر گذاشته و جنگ‌های 22 روزه و 33 روزه را با پیروزی بر دشمن صهیونیستی تجربه کرده است. امروز انقلاب اسلامی موتور محرکه ساکنان این منطقه حساس جهان است و امروز جمهوری اسلامی پایه های اقتدار ملت اسلام را در اعماق ایمان ، اتحاد ، مقاومت و توکل به قدرت لایزال الهی بنیان نهاده و کاخ بلند بالای عزت و شرف و سرافرازی را بپا داشته است.


امروز زمان تغییر و دگرگونی در مناسبات جهانی است، بی شک اقدام نابخردانه امریکا حتی توسط هم پالکی ها و ایادی و دست نشاندگانش قابل دفاع نیست.


امت اسلامی باید این لحظه را پاس بدارد و با تمسک به حبل الله وحدت و عروه الوثقای مقاومت و با ایمان و هوشمندی، کاخ‌های پوشالی و عنکبوتی استکباری و صهیونیستی را ویران سازد، إن شاء الله.


بسیجیان و کارکنان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان ملت بزرگ ایران را چون گذشته به پیشتازی در این راه فرا می خواند و امیدوار است با اهتمام همه مسلمانان و حق طلبان و ظلم ستیزان ، وعده الهی پیروزی و عزت نزدیک گردد.


إن تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم


سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان

 

انتهای پیام/

شنبه 18 آذر 1396 | 12:21

کد خبر : 27927

منتشر کننده : o.o

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید