کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با کردتودی:

تصمیم سخیف ترامپ در خصوص بیت المقدس اعلام جنگ علیه اسلام است/ ترامپ نابودی اسراییل و فتح بیت المقدس را جلو انداخت

ترامپ, بیت المقدس, پایتخت اسراییل, ماموستا فایق رستمی, نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر ترامپ از این اقدام سخیف خود دست نکشد حتما توسط خدا تنبیه خواهد شد؛ ترامپ با به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی علیه دین اسلام و علیه بشریت اعلام جنگ کرده است.

ماموستا فایق رستمی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، در خصوص اقدام اخیر رییس جمهور آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی, اظهار داشت: امروز دنیای اسلام بیشتر از هر زمان دیگری به وحدت نیاز دارد.

 

وی افزود: لازم است روسای ممالک اسلامی با فکری عمیق و با آگاهی و بصیرت دقیق مکر و حیله دشمن آمریکایی را دریابند و در قبال این اقدام غیرانسانی و سخیف ترامپ وحدت و یکپارچگی خود را اعلام کنند.

 

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: مطمنا ترامپ با این اقدام زشت خود ثابت کرد که نه اخلاق دارد و نه چیزی از تاریخ می داند چون تاریخ گواه است که بیت المقدس مرکز وحی و رسالت انبیا بوده است و حتی سفر پیامبر اسلام (ص) به سوی معراج از بیت المقدس آغاز شد.

 

وی ادامه داد: این حرکت آنقدر زشت و ناپسند بود که حتی ملت های غیرمسلمان را نیز به واکنش واداشت و هیچ انسان بامنطقی این اقدام خودسرانه ترامپ را قبول نمی کند.

 

ماموستا رستمی گفت: ترامپ برای انسانیت ارزش قایل نیست و اقدام او ضد انسانیت و کرامت انسانی است؛ ترامپ از قدرت پروردگار بیخبر است و اگر به تاریخ رجوع کند خواهد دید که خدا چگونه سپاه ابرهه را که قصد نابودی کعبه مرکز وحی پیامبران را داشتند توسط طیرابابیل از بین برد.

 

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: اگر ترامپ از این اقدام سخیف خود دست نکشد حتما توسط خدا تنبیه خواهد شد؛ ترامپ با به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی علیه دین اسلام و علیه بشریت اعلام جنگ کرده است.

 

وی گفت: امروز وجدان جهان اسلام با این حرکت احمقانه آمریکا به خود لرزید و باید یکپارچه این موضوع را محکوم کنند.

 

ماموستا رستمی تاکید کرد: مردم کردستان نیز باید به تبعیت از سردار کرد بزرگ اسلام حضرت صلاح الدین ایوبی که توانست سه لشگر انگلیس, آلمان و فرانسه که قصد نابودی بیت المقدس را داشتند شکست داد, این اقدام ابلهانه ترامپ را محکوم کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: ترامپ با این تصمیم ناصحیح, نابودی اسراییل و فتح بیت المقدس را جلو انداخت و مطمنا اسلام پیروز خواهد شد و هیچ قدرتی نمیتواند آن را شکست دهد.

 

انتهای پیام/a.p

جمعه 17 آذر 1396 | 01:33

کد خبر : 27903

منتشر کننده : a.p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید