کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

امام جمعه اهل سنت قروه:

ترامپ با طرح موضوع انتقال پایتخت رژیم اسرائیل به دنبال ایجاد تنش در منطقه است

امام جمعه اهل سنت،ماموستا ملاهاشم نوری،ترامپ،بیت المقدس،آمریکا،اسراییل،حاشیه امن،امنیت،صهیونیسم

امام جمعه اهل سنت قروه با اشاره به اظهار نظر رئیس جمهور آمریکا در مورد انتقال پایتخت رژیم صهونیستی به بیت المقدس گفت: ترامپ در تلاش است تا با ایجاد یک جنگ روانی علاوه بر گسترش حاشیه امنیت اسرائیل، به اهداف اقتصادی خود نیز دست یابد.

به گزارش کُردتودی، ماموستا ملا هاشم نوری با اشاره به اظهارنظر رئیس جمهور آمریکا در مورد انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت المقدس اظهار کرد: کشور آمریکا همواره همراه و حامی اهداف رژیم غاصب صهیونیستی بوده و در اجرای برنامه ها و اهداف منفعت طلبانه و حیله گرانه این رژیم همدستی آشکاری داشته و دارد.

 

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین اهداف و برنامه های همیشگی اسرائیل اختلاف افکنی بین مسلمانان برای دستیابی به امنیت و آرامش خود است عنوان کرد: دولت آمریکا در دوران ریاست جمهوری شخصیت های مختلف این کشور، جنایات متعددی را نسبت به مسلمانان جهان روا داشته اند تا حاشیه امنیت رژیم صهیونیستی افزون شود.

 

این عالم روحانی اهل تسنّن ادامه داد: "ترامپ" رئیس جمهور فعلی آمریکا، شخصیتی واقعا دیوانه است که حتی بسیاری از مردم و مدیران آمریکا عملکرد او را نمی پذیرند.

 

وی با اشاره به ویژگی بارز اسلام ستیزی در رئیس جمهور آمریکا گفت: ترامپ در تلاش است تا با سخنان تحریک کننده و اختلاف افکنانه خود در بین مسلمانان به ویژه در منطقه خاورمیانه تنش و نگرانی ایجاد کند.

 

انتهای پیام/a.p

پنجشنبه 16 آذر 1396 | 09:57

کد خبر : 27894

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید