کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

گفتگوی اختصاصی/

بی مهری به ورزشکاران ادامه دارد/سوت تلخ طرد شدن برای قهرمان دو و میدانی قروه ای

احمد غفاری، ورزشکار دو و میدانی، قهرمان قروه ای ، ورزشکار کردستانی، گلایه ورزشکاران

احمد غفاری جوان قروه ای که اصالتا همدانی است، اما در قروه زندگی می کند و برای کردستان دویده است.

به گزارش کُردتودی، عضو تیم ملی کشور در مسابقات جهانی تایلند و از قهرمانان استانی است که بارها در مسابقات مختلف شرکت کرده و عناوین مختلف از قهرمانی را کسب کرده است.

 

این جوان نخبه و قهرمان از بی محبتی که از سوی برخی به وی اعمال می شود گلایه دارد ما هم پای درد دل های وی نشستیم تا شاید کسی به یاد آورد روزهای که به وی نیاز بود و بیلبورد تبلیغاتی برای برخی شده بود.

 

غفاری اظهار داشت: چند ماه قبل در مسابقات جهانی تایلند عضو تیم ملی کشور برای حضور در این دوره از مسابقات بودم، اما بعد از بازگشت مورد بی توجهی مسئولان استانی قرار گرفتم.

 

وی با بیان اینکه مسابقات را با هزینه شخصی می رود، اذعان کرد: چند روز قبل در مسابقات جام کارگران که سهمیه مسابقات جهانی فرانسه است با هزینه خودم رفته و در این مسابقه هم حائز مقام اول شدم و قرار شد که هزینه سفر را به من برگردانند که هنوز هیچ مبلغی دست من را نگرفته است.

 

غفاری افزود: مسابقات جهانی دو و میدانی سال آینده در فرانسه برگزار می شود که من با دریافت مجوز حضور در این دوره از مسابقات جهانی هنوز نه هزینه ها و حق و حقوق قبلی خود را دریافت نکرده ام و نه حتی کسی سراغم آمده است، وقتی هم خودم پیگیر کارهای خودم می شود با بی مهری و کم توجهی مسئولان روبه رو می شوم.

 

 

وی با بیان اینکه تاکنون مصاحبه های زیادی در این خصوص برای جلب نظر مسئولان ورزش استان داشته ام، افزود: کم توجهی مسئولان استانی و شهرستانی به من در حقیقت به عقب راندن من و مانع شدن برای رسیدن به موفقیت بزرگترین ظلم و جفا در حق من است.

 

غفاری در ادامه سخنان خود بیان کرد: در مدت اخیر از استان های دیگر برای حضور من پیشنهاداتی داده شده است که من ترجیحا تمایل به ادامه فعالیت ورزشی در استان کردستان را دارم با توجه به شرایط کنونی و از مسئولان تقاضای توجه دارم.

 

وی همچنین بیان کرد: متاسفانه در مواقع مختلف و حساس کشور، برخی از افراد با سوء استفاده از عناوین و نام های مختلف پله های ترقی را به نفع خود بالا می برند که من هم در انتخابات بیلبورد آقای.... شدم و امروز هم ایشان نه سراغی از من می گیرند و نه حتی جوابگوی مراجعت های من هستند که این کار شایسته مقام وی نیست!

 

غفاری در خاتمه سخنان خود عنوان کرد: نصب بنر تبریک و انتشار خبر مقام کسب کرد دردی از ما دوا نمی کند، و توجه مسئولان به ما می تواند مرهم زخم های ما باشد.

 

متاسفانه کم توجهی مسئولان ورزش استان به مقام آوران استان یادآور روزهای تلخی است که قهرمانانی چون سامان طهماسبی ها را روانه خاک کشورهای دیگر کرد، قهرمانانی که علارغم میلشان مجبورن برای خاک دیگری بجنگند و برزمین بزنند، و امروز را شاید سال ها بعد به یادآوریم که احمد غفاری ها هم با پرچمی دیگر بدوند و مقام بزنند!

 

انتهای پیام/

دوشنبه 13 آذر 1396 | 10:06

کد خبر : 27846

منتشر کننده : o.o

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید