کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

گزارش

اشتغال زایی پایدار با بهره گیری از تسهیلات اقتصاد مقاومتی/ بسیج سازندگی پیشرو در عمران و آبادانی

بسیج سازندگی،اقتصاد مقاومتی،بسیج،سپاه،قروه،پرورش قارچ،طرح، تسهیلات

مرضیه دده جانی یکی از افرادی است که موفق شده است تا با بهره گیری از تسهیلات اقتصاد مقاومتی اشتغال زایی پایداری را به وجود بیاورد.

به گزارش کُردتودی، مرضیه دده جانی یکی از افرادی است که موفق شده است تا با بهره گیری از تسهیلات اقتصاد مقاومتی اشتغال زایی پایداری را به وجود بیاورد.

 

وی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه 150 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی از سوی بسیج سازندگی شهرستان قروه دریافت نموده است اظهار داشت: با بهره گیری از این تسهیلات موفق شدم تا با اجرای طرح پرورش قارچ اشتغال مناسبی را ایجاد نمایم و درآمد خوبی داشته باشم.

 

این کار آفرین سریش آبادی با تاکید بر لزوم حمایت دستگاه ها و ارگان های دولتی از طرح های اشتغال زایی افزود: در صورتی که مسئولین از اجرای اینگونه طرح ها حمایت داشته باشند می توانیم به رونق اشتغال و تولید امیدوار باشیم.

 

 بسیج سازندگی پیشرو در عمران و آبادانی

علی رضویان مسئول بسیج سازندگی شهرستان قروه نیز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: بسیج سازندگی با برداشتن قدم های موثر در راه پیشرفت و آبادانی و ایجاد اشتغال پایدار گام برمی دارد.

 

وی افزود: در تلاش هستیم تا با اعطای تسهیلات مناسب به افراد کارآفرین زمینه ایجاد شغل مناسب برای جوانان را فراهم کنیم.

 

وی به طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی اشاره نمود و بیان داشت: اجرای طرح پرورش قارچ یکی از طرح های موفق در راستای تسهیلات اقتصاد مقاومتی است.

 

رضویان افزود: پرورش شترمرغ،پرورش ماهی، پرورش گیاهان دارویی،زنبورداری، پرورش مرغ خانگی، فرآوری ضایعات سنگ و .. از جمله طرح های دیگری هستند که افراد می توانند از آنها استفاده نمایند.

 

 

دوشنبه 13 آذر 1396 | 09:05

کد خبر : 27844

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید