کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دهگلان قطب کارته استان کردستان است/ جذب بیش از 3 میلیارد تومان برای ورزش دهگلان

مسابقه کراته ,انتخاب قهرمان کاراته استان,دهگلان قطب کاراته استان,مشکلات ورزش دهگلان,هدم مکان استاندارد ورزشی کردستان

شهرستان دهگلان از نظر استعداد ورزشی حرف برای گفتن دارد وهمین باعث شده مسابقات ورزشی کشوری واستان دراین شهرستان برگزار شود.

به گزارش کُردتودی،جلیل شکوری رئیس اداره ورزش و جوانان دهگلان اظهار داشت: مسابقات کاراته قهرمانی استان کردستان به مناسبت یادواره سرداران و 5400 شهید کردستان در بخش آقایان به میزبانی دهگلان در سالن المپیک این شهرستان برگزارشد.


وی افزود: در این مسابقه بیش از 250 نفر شرکت کننده  در قالب 8 تیم از شهرستانهای استان کردستان جهت انتخاب قهرمانی استان و اعزام به قهرمانی کشور در این شهرستان حضور داشته وبه رقابت پرداختند.

 

 دهگلان قطب کاراته استان کردستان است
 امجد محمدی از داوران ممتاز استان  در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: استعداد و پتانسیل ورزشی  کاراته دهگلان باعث این شهرستان به عنوان قطب اصلی کاراته دراستان مطرح وپتانسل خاصی برای میزبانی دارد.


 وی افزود: در 20 سال اخیر بارها مسابقات استانی و کشوری در دهگلان برگزار شده  و این شهرستان در سطح استان و کشور اردونشین تیم ملی و قهرمان در این ورزش داشته است.


 محمدی گفت: ورزشکاران کاراته دهگلان دارای قهرمانی مسابقات جهانی و بیشتر از 30 مدال بین المللی و جهانی توسط  ورزش کاراته برای استان و دهگلان کسب کرده اند.

 

فضای ورزشی کردستان دارای استاندارد در اختیار ورزش ما نیست
 مسعود الماسی رئیس کمیته داوران هیئت کاراته استان کردستان با اشاره به مشکلات ورزش استان کردستان گفت:بنابر شرایط استان در مقایسه با استانهای دیگر کشور  کمبود منابع مالی  وکمبود فضاهای ورزشی  دراستان وجود دارد.


 وی افزود: فضاهای ورزشی مثل خانه کاراته دارای استاندارد دراختیار ورزشکاران استان نیست در حالیکه برای کاراته استان باید بستر بیشتر و مناسب فراهم شود  و از نظر مالی هم حمایت شویم.

 


نماینده قروه و دهگلان از جذب بیش از 3 میلیارد تومان برای ورزش شهرستان دهگلان خبر داد
علی محمد مرادی نماینده  شهرستانهای قروه و دهگلان در گفتگو با خبر نگار دهگلان شیدا با اشاره به بررسی مشکلات ورزشی این شهرستان اظهار داشت: مبلغ 3 میلیارد و 800 میلیون تومان برای ورزش شهرستان جذب شده است.


 وی افزود: ما اگر بتوانیم جوانان را به سوی ورزش سوق دهیم در واقع توانستیم جوانان را از اعتیاد درو نماییم  و باید تلاشمان جهت هدایت جوانان به طرف ورزش باشد.


 مرادی درادامه گفت:با توجه به اینکه دهگلان شهرستان جدید التاسیس است  و در سنوات گذشته کمتر کار شده نیاز است درهمه زمینه ها به آن توجه ویژه صوورت گیرد.


 نماینده قروه ودهگلان در مجلس گفت: تلاش ما این است که در آینده این ظرفیتهای موجود ورزشی در دهگلان تقویتشود زیرا ورزش دهگلان در کشور حرف برای گفتن دارد.


 مرادی در ادامه افزود: جوانان و نوجوانان دهگلان از استعداد و پتانسیل سر شاری برخوردارند و تلاش می کنیم این استعدادها شکوفا شوند.

 

منبع:دهگلان شیدا

 انتهای پیام/v.v

یکشنبه 21 آبان 1396 | 12:11

کد خبر : 27470

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید