کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر کمیته امداد امام خمینی سروآباد:

ساخت 10 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد سطح شهرستان سروآباد

کمیته امداد امام خمینی،سروآباد،اشتغال زائی

قاضی زاده ساخت 10 واحد مسکونی برای مدد جویان فاقد مسکن یا دارای مسکن نامناسب با اعتباری بالغ بر 110 میلیون تومان بلاعوض را از دیگر خدامت این نهاد در هفت ماهه سالجاری تلقی کرد.

به گزارش کُردتودی، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سروآباد در گفتگو با خبرنگار اورامانات با ارائه مختصر گزارشی از عملکرد هفت ماهه سال جاری این نهاد در شهرستان سروآباد گفت: مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون تومان اعتبار تا کنون در حوزه اشتغال از منابع بانکی و امدادی به 75 فقره پرونده تحت پوشش کمیته امداد در این شهرستان پرداخت شده است.

 

کوهسار قاضی زاده با بیان این مطلب که کمیته امداد در حوزه های مختلف ه افراد تحت پوشش کمک رسانی می کند تصریح کرد: این نهاد در شهرستان سروآباد در حوزه ازدواج به 50 زوج جوان مبلغ 131 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج و جهیزیه اهدا نموده است.

 

وی افزود: برای تعداد 30 نفر نیز به صورت ضروری و قرض الحسنه مبلغ 48 میلیون تومان پرداخت گردیده است.

 

قاضی زاده ساخت 10 واحد مسکونی برای مدد جویان فاقد مسکن یا دارای مسکن نامناسب با اعتباری بالغ بر 110 میلیون تومان بلاعوض را از دیگر خدامت این نهاد در هفت ماهه سالجاری تلقی کرد.

 

این مقام مسئول ادامه داد: برای تکمیل 3 فقره از این مسکن ها سپاه پاسدارن نیز در قالب طرح شهید شوشتری با اعتیاری بالغ بر 36 میلیون تومان کمک رسانی نموده است.

 

قاضی زاده با اشاره به اینکه کمیته امداد نهادی برای فقر زدایی است و همه باید به این نهاد کمک کنند تا مشکلات مردم به حداقل برسد از جمع آوری 78 میلیون تومان نقدی و غیر نقدی در جشن عاطفه ها و نیز 22 میلیون تومان در صندوق صدقات و کمک های نقدی مردمی در این شهرستان خبر داد.

 

وی با اشاره به دیگر فعالیت های کمیته امداد امام خمینی (ره) افزود: این نهاد در طول این مدت در این شهرستان در حوزه آموزش قبل از ازدواج، بهداشتی و فنی حرفه ای برای مدد جویان نیز فعالیت های در خوری داشته است.

 

قاضی زاده با بیان اینکه هم اکنون 10 هزار نفر معادل 4 هزار و 200 خانوار تحت پوشش کمیته امداد شهرستان سروآباد از خدمات این نهاد بهره می برند گفت: از این تعداد 3500 خانوار معادل 7000 نفر معیشت بگیر بوده و مابقی به صورت چند خدمتی و تک خدمتی از مزایای آن بهره مندند.

 

انتهای پیام/a.p

یکشنبه 21 آبان 1396 | 07:16

کد خبر : 27468

منتشر کننده : ف و/HW

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید