کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

برای عرضه کتاب‌های مجوزدار به نمایشگاه کتاب مجوز داده ایم

نمایشگاه کتاب, دانشگاه کردستان, معاون فرهنگی دانشگاه کردستان

دکتر روشن خوشنوازی معاون فرهنگی دانشگاه کردستان در رابطه با اینکه آیا نمایشگاه کتاب با مجوز برپا شده است یا خیر گفت: برای برپایی این نمایشگاه مجوز داده شده بود ولی مجوز برای عرضه کتاب‌هایی بود که مجوزدار هستند.

به گزارش کُردتودی، به نقل از کرددانش،چند روزی است که در دانشگاه کردستان نمایشگاه کتابی با مجوز از مسئولین دانشگاه در مجتمع کلاس‌های دیاری گولان برپا شده است.

 

در این نمایشگاه عرضه کتب غیر قانونی و بدون مجوز از صادق هدایت (خصوصا کتاب توپ مرواری) که دارای مضامین موهن به اهل بیت(ع) انجام میشد که با تذکر دانشجویان این دانشگاه همراه شد و همین منجر به توقف عرضه این کتاب شد.

 

به دنبال این موضوع دکتر روشن خوشنوازی معاون فرهنگی دانشگاه کردستان در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه آیا این نمایشگاه با مجوز برپا شده است یا خیر بیان کرد: برای برپایی این نمایشگاه مجوز داده شده بود ولی مجوز نمایشگاه برای عرضه کتاب هایی بود که مجوز دار هستند.
 

خوشنوازی در رابطه با عرضه کتب غیر قانونی و بدون مجوز از صادق هدایت (خصوصا کتاب توپ مرواری) و مثل آن که دارای مضامین موهن به اهل بیت(ع) است اظهار داشت: یک سری کتب بدون مجوز در نمایشگاه عرضه شده بود که با تذکر دانشجویان در روز اول نمایشگاه جمع شده است.

انتهای پیام/v.v

 

پنجشنبه 18 آبان 1396 | 18:41

کد خبر : 27438

منتشر کننده : الف ک/kd

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید