کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

کشورهای منطقه باید تجربه گران استکبارستیزی ایران را ببینند و بشنوند/ آمریکا سران اقلیم کردستان را تهییج و در آخر نیز پشتشان را خالی کرد

سردار رجبی، فرمانده سپاه کردستان، اقلیم کردستان عراق، همه پرسی کردستان، آمریکا و کردستان عراق

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: کشورهای منطقه باید تجربه گران استکبارستیزی ایران را ببینند و بشنوند چرا که دشمنان اسلام قبل اتکا نیستند و آمریکا هم برای هیچ کشور قابل اعتماد نیست.

سردار محمد حسین رجبی در حاشیه راهپیمایی روز 13 آبان در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: 13 آبان امسال بیشتر از سال‌های گذشته و یوم‌الله‌های دیگر نمود استکبارستیزی پیدا کرده و مردم با حضور انقلابی خود ثابت کردند که 13 آبان روز ملی استکبارستیزی است.

 

وی افزود: خوشبختانه مردم انقلابی استان کردستان با وجود بارش باران در این راهپیمایی حضور پیدا کردند و این بسیار عالی است.

 

سردار رجبی خاطرنشان کرد: در 13 آبان سال 57 دانش‌آموزان انقلاب اسلامی در کنار سایر گروه‌های جامعه در یک حرکت انقلابی به یک تکلیف اسلامی ادای دین کردند و علیه طاغوت خروشیدند و افراد بسیاری شهید شدند. کسی که این دانش‌آموزان را شهید کرد جزو آمریکایی‌ها بودند، در حقیقت شاه دستیار و مهر آمریکا در ایران بود.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با اشاره به غیرقابل اعتماد بودن آمریکا، گفت: آمریکا همواره غیرقابل اعتماد بوده و اخیراً در منطقه اقلیم کردستان عراق این را ثابت کرد و علی‌رغم اینکه سران آن منطقه را تهییج کرد و فریب داد که همه‌پرسی غیرقانونی برگزار کنند اما در آخر پشتشان را خالی کردند و موجب ضرر و زیان به تمام مردم عراق شدند.

 

وی با تأکید بر اینکه مردم منطقه باید دشمنان خود را بشناسند، اظهار داشت: کشورهای منطقه اگر نصایح ملت ایران و رهبر معظم انقلاب را گوش فرا دهند می‌توانند مشکلات داخلی خود را حل کنند.

 

سردار رجبی تأکید کرد: کشورهای منطقه برای اینکه بتوانند سرپای خود بایستند باید تجربه گران استکبارستیزی ایران را ببینند و بشنوند چرا که دشمنان اسلام قبل اتکا نیستند و آمریکا هم برای هیچ کشور قابل اعتماد نیست.

 

انتهای پیام/a.p

شنبه 13 آبان 1396 | 12:20

کد خبر : 27348

منتشر کننده : a.p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید