کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

 با هدف جلوگیری از تصرف اراضی؛

دو قطعه زمین با کاربری فضای سبز در محله فرجه سنندج احداث شد/ عکس

محله فرجه سنندج، فضای سبز، شهرداری سنندج، سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری سنندج، پارکهای سنندج

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری سنندج گفت : با هدف جلو گیری از تصرف اراضی و همچنین ارتقاء سرانه فضای سبز دو قطعه زمین با کاربری فضای سبز به متراژ 3100 متر مربع در محله فرجه احداث شد.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری سنندج اظهار داشت : احداث پارک های درون محله ای با هدف ایجاد نشاط در محلات بسیار حائز اهمیت بوده و جزءیکی از برنامه ها و الویت های  این سازمان نیز است.

 

قانع حسینی بیان کرد: در راستای جلوگیری از تصرف  اراضی با کاربری فضای سبز و همچنین ارتقاء سرانه فضای سبز عملیات احداث دو قطعه زمین در محله فرجه  به متراژ 3100متر مربع  در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

 

دو قطعه زمین با کاربری فضای سبز در محله فرجه سنندج احداث شد

 

وی افزود: یکی از  این پارکهای در محله فرجه جنب کانی فاطمه با مساحت 1300 متر مربع ودیگر پارک احداث شده جنب مرکز بهداشت این محله به مساحت 1800 متر مربع احداث شد.

 

 حسینی گفت: برای احداث این پارک  ها عملیاتی نظیر 790 متر جدول گذاری، 320 متر مربع پیاده روسازی ( سنگ فرش و کف فرش )، 60 مترمکعب دیوار چینی، نصب نیمکت،نصب ست ورزشی و همچنین  خاکریزی، خاکبرداری و پله گذاری نیز توسط شهرداری منطقه دو صورت گرفته است.

 

دو قطعه زمین با کاربری فضای سبز در محله فرجه سنندج احداث شد

 

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری سنندج هزینه احداث این دو پارک را یک میلیارد و 300 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: اعتبار احداث این دو پارک از محل اعتبارات داخلی این سازمان تامین شد.

 

حسینی ضمن تاکید بر صیانت از  زمین های با کاربری فضاهای سبز در سطح محلات گفت: احداث پارک درون محلی یکی از گامهای موثر در راستای تصرف اراضی است.

 

وی  با بیان اینکه  احداث فضای سبز در سطح شهر  موجب ارتقاء روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان می شود ابراز امیدواری کرد: با ارتقاء سرانه فضای سبز  بتوانیم در بهبود نما و منظر شهری گامهای موثری برداریم.

 

دو قطعه زمین با کاربری فضای سبز در محله فرجه سنندج احداث شد

 

انتهای پیام/h.e

چهارشنبه 10 آبان 1396 | 10:22

کد خبر : 27293

منتشر کننده : a.p

رضائی پاسخ پنجشنبه 11 آبان 1396 | 10:11

0
0

امیداست شهرداری درراستای بهبودواستانداردسازی وسایل بازی کودکان قدمهای مثیتی بردارد ونصب وراه اندازی وسایل بازی استاندارد وباکیفیت را درپارکها دردستورکار خود قراردهد.

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید