کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

با هدف جلوگیری از تصرف اراضی با کاربری فضای سبز؛

اکیپ کارشناسی جهت شناسایی اراضی با کاربری فضای سبز در سنندج تشکیل شد

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری سنندج، اراضی ملی در کردستان، قانع حسینی، شهرداری سنندج

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری سنندج از تشکیل اکیپ کارشناسی جهت شناسایی اراضی با کاربری فضای سبزخبر داد و گفت: با همکاری واحد شهرسازی مناطق و بر اساس نقشه طرح تفضیلی تمام  لکه های با کاربری فضای شناسایی و در راستای جلوگیری از تصرف با نصب تابلو به شهروندان معرفی خواهد شد.

به گزارش کُردتودی، با هدف جلو گیری از تصرف ،اراضی دارای کاربری فضای سبز شناسایی خواهد شد.

 

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری سنندج اظهار داشت: یکی از مهم ترین دغه دغه های مدیران شهرداری تصرف زمینها با کاربرهای مختلف و احداث بناهای تجاری و مسکونی غیر مجاز است.

 

قانع حسینی بیان کرد: در نفشه طرح تفضیلی بسیاری از زمینها در سطح شهر وجود دارد که کاربری آن فضای سبز است و این سازمان با برنامه ریزی و الویت بندی با همکاری شهرداری مناطق باید نسبت به احداث فضای سبز در این زمینها اقدام کنند.

 

وی گفت:  یکی از مهم ترین اقدامات در راستای جلو گیری از تصرف زمینهای با کاربری فضای شناسایی  این زمینها ومعرفی آن به شهروندان با نصب تابلو است.

 

حسینی افزود: این سازمان با هدف جلو گیری از هرگونه دخل و تصرف در زمینهای با کاربری فضای سبز نسبت به تشکیل اکیپ کارشناسای جهت شناسایی تمام لکه های با کاربری فضای سبز اقدام نمود.

 

وی اظهار داشت: اکیپ شناسایی زمینها با کاربری فضای سبز این سازمان  با همکاری کارشناسان  واحد شهرسازی مناطق سه گانه و بر اساس نقشه های طرح تفضیلی نسبت به شناسایی تمام زمینهای با کاربری فضای سبز اقدام لازم را انجام داده اند.

 

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری سنندج عنوان کرد: تاکنون 15 لکه زمین با کاربری فضای سبز در مناطق و ناحیه بهاران شناسایی شده است.

 

حسینی تاکید کرد: پس از شناسایی زمینهای دارای کاربری فضای سبز نسبت به نصب تابلو با عنوان این ملک دارای کاربری فضای سبز بوده و به استناد ماده 101 قانون شهرداریها متعلق به شهرداری بوده و هرگونه دخل و تصرف در آن پیگرد قانونی دارد نصب خواهد شد.

 

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز ابراز امیدواری کرد: با شناسایی زمینهای موجود در سطح شهر و نصب تابلو علاوه بر جلو گیری از تصرف این زمینها بتوانیم در راستای افزایش سرانه  فضای سبز  نسبت به احداث پارک اقدام لازم صورت پذیرد.

 

انتهای پیام/h.e

دوشنبه 1 آبان 1396 | 15:13

کد خبر : 27130

منتشر کننده : a.p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید