کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان:

سپاه دژ مستحکم و تسخیر ناپذیر جهان اسلام است

تجمع, دانشجویان کردستانی, دانشگاه های کردستان, سخنان ترامپ, اعتراض, محکومیت

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: رئیس جمهور نابخرد آمریکا در سخنان خود به شجره طیبه سپاه پاسداران که مولود انقلاب است، جسارت کرد در حالیکه سپاه ما دژ مستحکم و تسخیر ناپذیر جهان اسلام و ایران اسلامی است.

به گزارش کُردتودی، امروز ظهر دکتر شعبان سپهر معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در تجمع اعتراضی دانشجویان و اساتید دانشگاه های استان که در محکومیت سخنان ترامپ در دانشگاه کردستان برگزار شد گفت: جهان معاصر در عرصه و مقطع خطرناکی قرار دارد و حضور نابخردان و نادانان در عرصه اداره جهان و روابط بین الملل تمام حیات بشر را تهدید می کند.


سپهر گفت: هر چند دیوانگانی بر اریکه قدرت در نظام سلطه تکیه زده اند که هیچ بویی از انسانیت و عقلانیت نبرده اند، اما انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری امام راحل در مقابل نظام سلطه و نظام استبداد به پا خاست نهالی که در سال 42 به دست مبارک امام (ره) کاشته شد امروز به درخت تنومندی تبدیل شده که تمامی آزادی خواهان جهان از سایه آن بهره می برند.


وی با بیان اینکه قدرت نوظهور جمهوری اسلامی ایران چیزی نیست که در لابه لای دیپلماسی کشورهایی که دنیا را به ناحق می خواهند اداره کنند پوشیده شود افزود: قدرت نظام اسلامی بویژه قدرت نرم جمهوری اسلامی و ظهور در این مقطع نویدی برای تمامی آزادگان جهان و کسانی است که در راه آزادی، فضیلت و عدالت تلاش کردند.


سپهر تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام راحل و در تداوم آن مقام معظم رهبری در ابتدا نظام استبدادی را بر زمین زد تا الگویی برای کشورهایی که زیر سطله استبداد زندگی می کنند، باشد و امروز در صدد است استکبار جهانی را بر زمین بزند.


وی ادامه داد: نابخردی همانند ترامپ به عنوان برگزیده آرای مردم آمریکا در مقابل تریبون های بین المللی به ملتی که بیش از 2500 سال سابقه تمدن و فرهنگ دارد اهانت می کند و سابقه تمدن و فرهنگ و جغرافیای این کشور را از نظر خود به سخره می گیرد اما خود مورد تمسخر جهانیان است. 


معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان تاکید کرد: اینهایی که امروز به خلیج فارس ما عنوان معجول و کذب می دهند به سنگ گور سربازان خود بنگرند که چه جمله ایی بر روی آن نوشته شده است.


وی اضافه کرد: اقدامات آمریکا و تحرکات اخیر آن موجب شده که یک بار دیگر ملت غیور ایران در زیر بیرق سه رنگ جمهوری اسلامی در سایه هدایت ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری تمام اختلافات را کنار بگذارد و از هر سلیقه و گرایش، قوم و قبیله، نژاد و مذهبی که باشند برای اعتلای کیان آب و خاک خود در صف واحده قرار گیرند.


سپهر افزود: یکی از بزرگترین دستاوردهایی که برجام داشت رو سیاه کردن نظام سلطه در دنیا بود و امروز ثابت شده که دیگر نظام کدخدایی در دنیا وجود ندارد و آبروی ترامپ پیش هم پیمانان خودش هم رفته است.


وی یادآور شد: توان دیپلماسی نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان قدرت برتر سیاسی در منطقه خاورمیانه و در سطح جهان برگرفته از هدایت ها و منویات مقام معظم رهبری است. 


سپهر تصریح کرد: برجام چیزی از ارزش های سربازان دیپلماسی ما و پشتوانه آن نیروهای نظامی ما نکاسته است بلکه روسیاهی و شیادی نظام سلطه و آمریکا را بیشتر نشان داد و اکنون تردیدی نیست که آمریکا کانون شر، پلیدی و تزویر است.


وی گفت: رئیس جمهور نابخرد آمریکا در سخنان خود به شجره طیبه سپاه پاسداران که مولود انقلاب است، جسارت کرد در حالیکه سپاه ما دژ مستحکم و تسخیر ناپذیر جهان اسلام و ایران اسلامی است.

 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان تاکید کرد: سپاه پاسداران و سرداران و اسطوره هایی که در دل سپاه، امروز آیه های امید برای تمام آزادی خواهان جهان هستند، مورد حسد و کینه این بوزینگان قرار گرفته اند ولی بدانند مردم ما به عنوان بزرگترین پشتیبان از شجره طیبه انقلاب که سپاه و بسیج است، حمایت می کنند.

 

انتهای پیام/

سه شنبه 25 مهر 1396 | 15:39

کد خبر : 27062

منتشر کننده : الف ک/kd

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید