کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

فرمانده سپاه بیجار :

نام سپاه بر تن ترامپ و آمریکا لرزه می اندازد/ هدف از تشکیل سپاه حفاظت از دستاوردهای انقلاب است

انقلاب اسلامی ، سپاه پاسداران ،یاوه گویی های ترامپ، تجمع اعتراضی دانش آموزان دبیرستان شهید رجایی ، بیجار بام ایران

فرمانده سپاه بیجار از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بعنوان بازوان پر توان انقلاب اسلامی نام برد که بر اندام ترامپ و آمریکا لرزه می اندازد و بیان داشت: هدف از تاسیس سپاه پایداران در روزهای اول تشکیل انقلاب اسلامی حفاظت از دستاوردهای آن است.

به گزارش کُردتودی، حسن عسگری صبح امروز در تجمع اعتراضی دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی شهید رجایی به یاوه گویی های ترامپ ، ضمن تسلیت شهادت امام زین العابدین (ع) اظهار داشت: دشمنان اسلام از بدو تشکیل انقلاب برای نفوذ و انحراف آرمان های آن از هیچ دسیسه ای دریغ نکردند.

 

وی با اشاره به یاوه گویی ها ترامپ در چند روز گذشته، افزود: امام خمینی (ره) با مدیریت پیامبر گونه خود طوری انقلاب اسلامی را هدایت کردند تا که امروز از گزند ترفندهای دشمنان محفوظ بوده است.


 

فرمانده سپاه بیجار با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران همچنان بر آرمان های سال 57 پافشاری می کند، گفت: شاهد این سخن ما عصبانیت دشمنان انقلاب بعد از گذشت 39 سال است.
 

 

عسگری از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بعنوان بازوان پر توان انقلاب اسلامی نام برد که بر اندام ترامپ و آمریکا لرزه می اندازد و بیان داشت: هدف از تاسیس سپاه پاسداران در روزهای اول تشکیل انقلاب اسلامی حفاظت از دستاوردهای آن است.
 

 

وی ادامه داد: دشمنان خارج از کشور و گول خوردگان داخل کشور این را بدانند اگر قصد کوچکترین تعرضی نسبت به کشور انقلاب اسلامی داشته باشند سپاه پاسداران آمادگی همه جانبه برای دفاع از کشور را دارد.


 

فرمانده سپاه بیجار با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران حافظ مظلومین منطقه نیز است ، اعلام کرد: کشور استعمارگر آمریکا به دنبال ایجاد خاورمیانه جدید در منطقه بود که ، اما هوشیاری سپاه پاسداران سدی در برابر این اقدام آنها شد.


 

عسگری با اشاره به دفاع سپاه پاسداران از مردم مظلوم عراق ، گفت: داعشی های که آمریکائی ها به وجود آوردند به وسیله سپاه پاسداران زبون شدند و در آینده نه چندان دور از صحنه روزگار محو خواهند شد.
 

 

وی خاطر نشان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی از سال 1948 که تاسیس شد تعرض های به سرزمین های اسلامی داشتند ، اما از سال 1979 تا کنون یک وجب از خاک کشورهای اسلامی به یغما نرفته است.


 

فرمانده سپاه بیجار بیان داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در شعاع 2 هزار کیلومتری از مرزهای سرزمین ایران اسلامی دفاع می کند .
 

 

وی با اشاره به یاوه گویی ها ترامپ علیه ارزش های انقلاب اسلامی به ویژه سپاه پاسداران ، گفت: از دلایل عصبانیت دشمنان اسلام این است که انقلاب اسلامی به خوبی کارهای خودش را انجام داده و جائی برای نفوذ دشمنان نمانده است.
 

 

عسگری با تاکید بر اینکه ولایت فقیه یکی از پشتوانه های مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است ، اعلام کرد: تا زمانی که پشتیبان ولایت فقیه باشیم هیچ گزندی انقلاب اسلامی ایران را تهدید نمی کند.
 

 

فرمانده سپاه بیجار در پایان یادآور شد: امروز دانش آموزان با تجمع خودجوش خود به ترامپ و ایادی استکبار ثابت کردند تا پای جان برای ادامه ارزش های انقلاب اسلامی در سنگر علم و دانش تلاش می کنند و ادامه دهنده آرمان های خون شهیدان هستند.

منبع : بیجار بام ایران

انتهای پیام/

دوشنبه 24 مهر 1396 | 13:13

کد خبر : 27056

منتشر کننده : ط ج/bj

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید