کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری:

رفع بیکاری از چهره کردستان مصداق رنگ باختن شعار در برابر عمل است

ماموستا فایق رستمی، توهین ترامپ به ایران، تودیع استاندار کردستان

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اقدام برای رفع بیکاری، فقرزدایی و نیازهای مردم را تلاش برای بیرون رفتن از لباس شعار و رنگ عمل به خود گرفتن اقدام مسئولان دانست.

به گزارش کُردتودی، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار قدیم و جدید کردستان که در مجتمع فجر سنندج برگزار شد، اظهار داشت: بزرگترین سعادت بشر خدمت به بنده است که مسئولان کشوری و استانی باید بیشترین شکرگذاری را به واسطه سمت و وظیفه ای که دارند به درگاه باری تعالی ببرند.

 

ماموستا فائق رستمی حضور بهمن مرادنیا را به عنوان استاندار جدید کردستان مایه عمران و آبادانی برای استان ذکر کرد و گفت: وحدت رمز موفقیت برای کشور است چرا که استقامت موجود در سایه وحدت میان مردم و نظام پابرجاست.

 

وی به کار گیری منابع موجود در استان برای رسیدن به توسعه و آبادانی را در گروه تلاش مسئولان دانست و عنوان کرد: بیکاری معضل بزرگی برای استان است که تمامی خانواده ها را درگیر کرده و نبود کارخانه های صنعتی در استان ضعف بزرگی برای توسعه استان است.

 

وی افزود: راه های استان امنیت نداشته و روزانه شاهد تصادفات در جاده های استان هستیم که لازم است به صورت جدی پیگیری و تکمیل جاده ها در دستور کار مسئولین و خصوصا استاندار کردستان قرار گیرد.

 

وی گفت: متاسفانه استان کردستان چهار سال است استخدامی ندارد و امیدواریم مسئله کولبری که طبق گفته رهبر معظم با قاچاق فرق دارد حل شود چراکه خداوند راضی نیست خانواده ای با فقر زندگی کنند.

 

وی افزود: رونق اقتصادی کشور، قدرت را برای ما به ارمغان می اورد و خوشبختانه کشور ما از نظر رونق در حوزه اقتدار ملی، سیاسی، فرهنگی، صنعتی و اقتصادی در جهان بی نظیر است.

 

ماموستا رستمی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس کردستان از سه ناحیه بمباران شیمیایی شد و سازمان ملل آن موقع دشمن را متهم نکرد و امروزه متاسفانه هنوز یک کلینیک پزشکی در حوزه شیمیایی وجود ندارد که این موضوع هزینه های مردم را در حوزه درمان چند برابر می کند.

 

وی با توجه به اینکه کشور اکنون در نقطه امنی قرار دارد اظهار داشت: ما تمامی توهینهای ترامپ و بی مسئولیتی آمریکا را به کشور ایران و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی محکوم می کنیم.

 

انتهای پیام/

شنبه 22 مهر 1396 | 14:55

کد خبر : 27029

منتشر کننده : M.I

شهروند پاسخ یکشنبه 23 مهر 1396 | 07:44

0
1

درود فراوان بر جناب ماموستا رستمی. نا ایمن بودن جاده های استان کردستان و موضوع کولبری که نشانه بیکاری گسترده در این استان است، دو معضل اساسی از معضلات این استان هستند که باید مورد توجه استاندار جدید و دولت حسن روحانی قرار گیرند.

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید