کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

امضای تفاهم نامه همکاری بین اموزش و پرورش استان کردستان و دانشگاه مذاهب اسلامی واحد کردستان

دانشگاه مذاهب, کردستان, تفاهم نامه, اموزش و پرورش, کردستان, اموزش

صبح امروز با حضور رشید قربانی مدیر کل آموزش و پرورش استان و سید کامران فتح اللهی رییس دانشگاه مذاهب اسلامی کردستان تفاهم نامه همکاری امضا و مبادله شد .

به گزارش کُردتودی، صبح امروز با حضور رشید قربانی مدیر کل آموزش و پرورش استان و سید کامران فتح اللهی رییس دانشگاه مذاهب اسلامی کردستان تفاهم نامه همکاری امضا و مبادله شد .

 

قربانی مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در این نشست با بیان اینکه بر اساس این تفاهم نامه دو دستگاه به مدت 4 سال با هم همکاری خواهند کرد ، هدف از انعقاد این تفاهم نامه را بهره گیری از ظرفیت و توانایی دانشگاه مذاهب اسلامی در بعد آموزشی و در سه سطح فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای آنان ذکر کرد .

 

وی با تاکید بر ضرورت همکاری آموزش و پرورش با دستگاه های فرهنگی به ویژه دانشگاه مذاهب اسلامی اظهار داشت : در اجرای این تفاهم نامه آموزش و پرورش استان با بستر سازی مناسب ، نسبت به تمهید مقدمات و برگزاری دوره های آموزشی عمومی و تخصصی ویژه فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای آنان اقدام خواهد کرد .

 

قربانی به موضوعات دوره های پیش بینی شده نیز اشاره کرد و اظهار داشت : تقریب مذاهب ، آشنایی با نحله های انحرافی ، تربیت دینی دانش آموزان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از جمله موضوعاتی است که با همکاری دانشگاه مذاهب اسلامی و با حضور اساتید برجسته استانی و کشوری برگزار خواهد شد .

 

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در ادامه تصریح کرد : اگر می خواهیم دوره های توانمند سازی پیش بینی شده برای مخاطبین در مواجه با آسیب های اجتماعی اثر گذار باشد باید به گروه های سه گانه فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای آنان توجه شود .

 

سید کامران فتح اللهی رییس دانشگاه مذاهب اسلامی واحد کردستان نیز در این نشست با اعلام آمادگی برای همکاری دو جانبه با آموزش و پرورش از ارائه نشریات علمی ، پژوهشی ، ترویجی و سایر محصولات فرهنگی در اجرای تفاهم نامه خبر داد .

 

گفتنی است در راستای تفاهم نامه همکاری تا کنون دو دوره آموزشی ویژه مدیران و معاونین مدارس با شرکت بیش از 340 نفر از مخاطبین در استان برگزار شده است و این همکاری در طول سال تحصیلی 97-96 ادامه خواهد داشت .

پنجشنبه 20 مهر 1396 | 13:59

کد خبر : 27006

منتشر کننده : الف ک/kd

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید