کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

خودزنی سياسی در كردستان!

استانداری کردستان، خودزنی سیاسی، انتصاب استاندار کردستان، استاندار جدید کردستان، گزینه های استاناری کردستان، اخبار کردستان

وزارت كشور با اسامی اغلب نامزدهای استانداری كردستان غريب است و معرفی‌های ابهام برانگیزی که این روزها برای تصدی این سمت در فضای مجازی پیچیده، نوعی خودزنی سیاسی است.

به گزارش کُردتودی، گاهی باید دروغ را راست پنداشت و گاهی راست را دروغ! بی فریب خوردن ، زندگی سخت است. متاسفانه هر روز برای تصدی پست استانداری کردستان گزينه‌ای در فضای مجازی اين استان مطرح می‌شود اما سخن اينجاست اين نوع شايعه پراكنی‌ها و معرفی ابهام انگيز گزينه های بومی و مطرح استان برای در دست گرفتن استانداری كردستان مانند بهمن مرادنيا، محسن بيگلری، حسين فيروزی و سيد عماد حسينی و همچنين دكترين جلالی زاده و و نصرالهی زاده بنظر اين حقير فقط يك نتيجه مشخص دارد و آن تخريب نخبه های مطرح كوردستان كه مطمئنا دارای صلاحيتی بيشتر از استاندار هستند توسط خود ما با توجه به جهت گيريهای مختلفمان و خودزنی سياسی است تا نهايتا خودمان اسباب حذف همه آنها را فراهم كنيم و در اين برهه با معرفی گزينه‌ای غير بومی و ناشناخته مرهمی بر زخم هایی كه بر همديگر فرود آورديم باشد و ٤ سال ديگر روز از نو و روزی از نو.

 

 و مانند داستان مردی باشيم كه در زمان حضرت موسی از خدا خواست بشرطی كه به همسايه‌اش هيچد ندهد از خدا هيچی نخواهد. آری ما با هم مهربان نيستيم كارمان خودزنی و خودسوزيست و اين را بارها شاهد بوده و با چشمان خود ديده ايم بهتر است از شايعات بپرهيزيم  و منتظر چراغ سبز دولت تدبير و اميد باشيم شايعاتی كه جز كدورت و نفاق خروجي خاصی ندارد. هستند در اين وادی افرادی هم خود را مطرح می‌كنند كه وزارت كشور با نام آنها غريب است. اين روش نارسيسم بازی هم باعث نگرانی مابين جوامع صاحب ايده و تفكر كوردستان می‌شود.

 

 بيايید به جای اين خودزنی سياسی منتظر فردی دلسوز و آشنا به دردهای كوردستان محروم باشيم و اين انتظار تمام مردم كوردستان است كه سونامی بيكاری آن ٦٠ درصد است. موارد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی هم كه اين روزها دامنگير كوردستان شده است بماند. اميد است باتوجه به شرايط حاد كردستان محروم اين روزها عقلانی قدم برداريم نه احساسي !  و همه با هم برای حضور فردی بكوشيم كه خود درد محروميت را چشيده باشد...

 

فريدون آقايی فردا

 

انتهای پیام/a.p

سه شنبه 18 مهر 1396 | 07:24

کد خبر : 26941

منتشر کننده : a.p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید