Go Up
kurdtoday
گروه : اجتماعی

سرویس مدارس و ترافیک سنگین خیابان 15 خرداد قروه/ چرا درب مدارس به روی راننده های سرویس بسته می شود؟

سرویس مدارس ، دانش اموزان،معضل ترافیک،خیابان 15 خرداد،مدرسه،دانش اموزان ابتدایی،راننده

هرساله معضل ترافیک با عبور و مرور سرویس های دانش اموزان مدارس ابتدایی بیش از پیش خود را نمایان می کند.

به گزارش کُردتودی، با آغاز سال تحصیلی جدید خیابان ها مملو از عبور و مرور خودروهایی هستند که سرویس های مدارس دانش آموزی می باشند که بیشتر این سرویس ها نیز متعلق به دانش اموزان ابتدایی است.

 

اما سرویس های دانش اموزان در یکی از مدارس ابتدایی که در خیابان 15 خرداد قرار دارد هرساله با ایجاد معضل ترافیک در خیابان فرعی این محدوده مواجه است که آسایش خانواده های ساکن در این محدوده را نیز از بین برده است.

 

بر اساس این گزارش در گفتگو با چند تن از راننده های سرویس مدارس بسته شدن درب ورودی مدرسه مربوطه مهمترین عامل ایجاد ترافیک در این خیابان عنوان شد.

 

یکی از این راننده ها در گفتگو با خبرنگار ما گفت: متاسفانه درب مدرسه به روی رانندگان سرویس بسته می شود و حجم بالای خودرو ها در این خیابان 8 متری ترافیک سنگینی را ایجاد می کند.

 

وی افزود: ما در این مدرسه هر ساله با این مشکل مواجه هستیم و متاسفانه اجازه نمی دهند خودروهای سرویس دانش اموزی به راحتی عبور و مرور داشته باشند.

 

یکی دیگر از راننده های سرویس های دانش اموزی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: وقتی خانواده ای فرزند خود را به ما می سپارند ما نیز موظف هستیم فرزند آنان را در کمال سلامت به منزل برسانیم بنابراین باید اجازه بدهند تا رفت و آمد خودروها با مشکل مواجه نباشد.

 

چرا درب مدرسه به روی راننده های سرویس بسته می شود؟

بسته شدن درب مدرسه به روی راننده های سرویس دانش اموزی نه تنها موجب ایجاد ترافیک سنگین در خیابانی فرعی شده است بلکه خطرات جانی نیز برای برخی دانش اموزان و همچنین عابرین پیاده در حال عبور و مرور در این خیابان را ایجاد می کند که انتظار می رود مدیران مدرسه نیز با سعه صدر و با مدارا در جهت بهبود این وضعیت و نیز کمک به حل معضل ترافیک نقش خود را ایفا کنند.

 

بدون شک ورود خودروهای سرویس دانش اموزی به داخل مدارس می تواند در اجرای زنگ های ورزش و نیز حتی در اجرای برنامه های مدرسه اختلال ایجاد کند اما نمی توان از خطرات احتمالی ایجاد ترافیک و نیز سلب آسایش خانواده های ساکن در محدوده مدارس نیز چشم پوشی نمود.

 

 

انتهای پیام/M.I

پنجشنبه 13 مهر 1396 | 11:01

کد خبر : 26883

منتشر کننده : م ح/sab

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS