Go Up
kurdtoday
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:گروه : اجتماعی

ماموریت اصلی سپاه بیت المقدس ایجاد امنیت پایدار در منطقه است

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، سردار رجبی ، امنیت پایدار، استان کردستان، قرارگاه پیشرفت و آبادانی ، بیجار بام ایران

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ماموریت اصلی سپاه بیت المقدس ایجاد امنیت پایدار در منطقه است.

به گزارش کُردتودی، سردار محمد حسین رجبی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار بیجار بام ایران در خصوص اقدامات سپاه بیت المقدس، اظهار داشت: برقراری امنیت پایدار در استان از وظایف اصلی سپاه بیت المقدس کردستان است.

 

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت های سپاه و بهره گیری از سایر نهادهای انتظامی و امنیتی در جهت تحقق این امر ، گفت: امنیتی که در استان کردستان وجود دارد مصداق بارز این امر است.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس ادامه داد: یک ماموریت دیگر به موازات این امر در جهت تحقق امنیت پایدار در دست اقدام است که کمک قابل توجهی در راستای امنیت پایدار، معیشت و فرهنگ منطقه دارد.

 

سردار رجبی تصریح کرد: راه اندازی و شروع به کار قرارگاه پیشرفت و آبادانی در راستای محرومیت زدایی ، پیشرفت و آبادانی در مناطق محروم استان کردستان از دیگر اقدامات مهم سپاه بیت المقدس است.

 

وی افزود: در یک ماموریت تقریبا گسترده در قرارگاه پیشرفت و آبادانی مشکلات حوزه زیر ساخت ، عمران؛ فرهنگ، جمعیت ، روستاهای محروم مطالعه ، جمع بندی و برنامه ریزی می شود.

 

فرمانده قرارگاه شهید شهرام فر استان کردستان با بیان اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی در تمام شهرستان های استان کردستان شعبه دارد ، اعلام کرد: این اقدام مهم دارای آثار و برکاتی است که مهمترین رفع محرومیت از چهره استان است.

 

رجبی خاطر نشان کرد: یکی از عناصر اصلی تعیین کننده در این امر مهم حضور خود مردم جهت محرمیت زدایی است.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب که فرمودند بهترین روش مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است ، اعلام کرد: هدف اصلی از اجرای طرح های قرارگاه پیشرفت و آبادانی خدمت به مردم محروم و رنج دیده استان کردستان است.

 

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود در خصوص عملکرد مسئولان استان کردستان، گفت: میزان عملکرد مسئولان نسبتا خوب است و تنها مشکل ما در سطوح اجرائی است.

 

وی یادآور شد: طبق یک فرهنگ و عادت غلط انجام کارها در سطح استان باید برای مدتها طول بکشد تا به مرحله اجرائی برسد ، اما مسئولان ما باید این را بدانند با انجام کار جهادی می توان در راستای رفع محرومیت و خدمت به مردم نجیب استان کردستان خدمت کرد.

 

انتهای پیام/h.e

چهارشنبه 12 مهر 1396 | 10:02

کد خبر : 26862

منتشر کننده : ط ج/bj

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS