Go Up
kurdtoday
نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد:گروه : اجتماعی

جشن عاطفه ها فرصتی برای تحصیل دانش آموزان نیازمند 

کمک به جشن عاطفه‌ها زمینه‌ساز تحصیل دانش‌آموزان بی‌بضاعت است لذا همه باید کمک کنیم تا دانش‌آموزانی که توانایی مالی ندارند از نعمت تحصیل محروم نشوند.

به گزارش کُردتودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان با حضور در پایگاه اصلی جشن عاطفه ها در سنندج، کمک های خود را از طریق این جشن به دانش آموزان نیازمند اهدا کرد.


آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه جشن عاطفه ها فرصتی برای مهرورزی و کمک به نیازمندان است، عنوان کرد: کمک به جشن عاطفه‌ها زمینه‌ساز تحصیل دانش‌آموزان بی‌بضاعت است لذا همه باید کمک کنیم تا دانش‌آموزانی که توانایی مالی ندارند از نعمت تحصیل محروم نشوند.


وی ضمن بیان اینکه همان طور که خداوند رحمان و رحیم است و نسبت به بندگان خود مهربان است ما بندگان هم باید نسبت به هم نوع همین رویه را داشته باشیم و افزود: همه ما باید با کمک به هم نوعان و دانش آموزان نیازمند در تامین نیازهای ضروری آنها تلاش کنیم و بسترهای لازم برای بهره‌مندی همه افراد از تحصیل و کسب دانش را فراهم کنیم.


نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: کمک‌هایی که به همت کمیته امداد در قالب جشن عاطفه‌ها جمع آوری می‌شود بخشی از نیازهای افراد نیازمند را می‌تواند پوشش دهد، اما آنچه از اهمیت بیشتری در برگزاری این برنامه ها برخوردار است ایجاد ظرفیت و بستری برای توسعه فرهنگ انفاق و کمک به دیگران در سطح جامعه است.


نماینده ولی فقیه در استان کردستان با تاکید براینکه بخشش مال موجب کاهش دلبستگی انسان به مال می‌شود واین کار موجب پاکی و رشد انسان‌ها می‌شود، افزود:کمک به نیازمندان باید به عنوان یک فرهنگ ارزشمند در طول سال استمرار و توسعه پیدا کند تا شاهد رفع مشکلات نیازمندان باشیم.


در ادامه امام جمعه سنندج نیز با حضور در پایگاه جشن عاطفه ها عنوان کرد: در دین مبین اسلام بر کمک به افراد بی بضاعت جامعه به صورت مکرر تاکید شده و افراد متکمن جامعه وظیفه دارند به هم نوعان نیازمند خود کمک کنند.


وی افزود: کمیته امداد با شناختی که از نیازمندان واقعی جامعه دارد با جمع آوری کمک های مردمی آن را به دست اقشار نیازمند می رساند و با این کار از برخی سوءاستفاده‌هایی که افراد سودجو با تحریک احساسات مردم می‌کنند جلوگیری می‌شود.

انتهای پیام/M.I

کلمات کلیدی

  جمعه 24 شهریور 1396 | 12:37

  کد خبر : 26694

  منتشر کننده : M.I

  نظرات :

  هیچ نظری ثبت نشده است!

  کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  نام *
   

  کد امنیتی
   
     
  گردشگری استان کردستان

  به انتخاب سردبیر

  بیشتر ...

  مقـالـه / یادداشت

  بیشتر ...

  ADS

  ADS

  ADS

  کانال رسمی کردتودی در تلگرام

  سنه بازار

  ADS

  ADS