کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیرگروه نمایش دلقک دیوانه از اسپانیا:

مریوان خاص ترین شهر دنیا است/ مردم در بازار از ما پول نگرفتند

تئاتر خیابانی مریوان، دلقک دیوانه از اسپانیا، خاص ترین شهر جهان

مدیرگروه نمایش دلقک دیوانه ازاسپانیا بااشاره به اینکه تاکنون در ۷۵کشوردنیا نمایش اجرا کردند، گفت: شهرمریوان از لحاظ مردم و مخاطب تئاتر آن یکی از خاص ترین شهرهای دنیا است.

به گزارش کُردتودی، ول ویوو در حاشیه دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان با اشاره به اینکه از طرف کمپانی اینترنشنال شوپارادتری فولی در این جشنواره شرکت کردند، گفت: در اسپانیا دولت از ما حمایت نمی کند بلکه ما از طریق اجراهای خود درآمدزایی می کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه تاکنون درجشنواره های متعددی در ۷۵ کشور دنیا حضور یافته و نمایش اجرا کردیم، بیان کرد: شهر مریوان جای خاصی است و مردمانی متفاوت از دیگر نقاط دنیا دارد.

 

وی بیان کرد: هرچند مریوان وارد فاز توسعه و شبیه شدن به خیلی ازشهرهای دیگر کشورها نشده است ولی از لحاظ فرهنگی و نحوه ارتباط مردم آن با مهمانان شهر بی نظیری است که ما در هیچ کجای دنیا ندیده ایم.

 

مدیرگروه نمایش دلقک دیوانه از اسپانیا افزود: به عنوان نمونه ما در کشور بحرین که بودیم مردم زیاد با ما ارتباط برقرار نمی کردند و بیشترتوی خودشان هستند و توجهی به افراد اطراف خود ندارند.

 

فول ویوو با اشاره به اینکه دومین بار است در مریوان حضور پیدا م یکند، اظهارداشت: مردم مریوان با ما خیلی خوب ارتباط برقرار می کنند و بسیار به ما احترام می گذارند.

 

وی عنوان کرد: برایم بسیار جالب بود روز گذشته به آرایشگاهی در این شهر رفتیم از هیچ کدام از ما پولی دریافت نکردند و گفتند شما مهمان ما هستید.

 

منبع: زریوارخبر


انتهای پیام/M.I

سه شنبه 21 شهریور 1396 | 08:01

کد خبر : 26650

منتشر کننده : M.I

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید