کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

عقد تفاهم‌نامه بین دانشکده انرژی دانشگاه آلبورگ دانمارک و دانشگاه کردستان

تفاهم نامه همکاری, دانشگاه دانمارک, دانشگاه کردستان, امضا, تبادل دانشجو, تبادل استاد

تفاهم ‌نامه همکاری ‌های تحقیقاتی و تبادل دانشجو و هیأت‌علمی مابین دانشکده انرژی دانشگاه آلبورگ دانمارک و دانشکده مهندسی دانشگاه کردستان به امضاء رسید.

به گزارش کُردتودی، به نقل از کرددانش، تفاهم ‌نامه همکاری ‌های تحقیقاتی و تبادل دانشجو و هیأت‌علمی مابین دانشکده انرژی دانشگاه آلبورگ دانمارک و دانشکده مهندسی دانشگاه کردستان با حضور جان پدرسون رییس دانشکده انرژی دانشگاه آلبورگ، دکتر بیورانی معاون پژوهشی دانشگاه کردستان، و دکتر شفیعی معاون گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه کردستان، در دفتر ریاست دانشکده انرژی دانشگاه آلبورگ به امضاء رسید.

 

این تفاهم ‌نامه در راستای توسعه ارتباطات علمی و تحقیقاتی دانشگاه کردستان با دانشگاه‌های معتبر اروپایی و بمنظور انجام پروژه‌های مشترک تحقیقاتی تهیه و تدوین گردید.

 

بر اساس این تفاهم‌نامه دانشگاه آلبورگ تعهد نموده که سالانه از دو دانشجوی دکتری فعال در حوزه انرژی جهت فرصت مطالعاتی شش ماهه حمایت مالی نماید.

 

هر دو دانشگاه توافق نموده‌اند که دانشجویان دکتری معرفی شده برای تحصیل در مقطع دکتری از پرداخت شهریه تحصیلی معاف گردند.

 

هر دو دانشگاه توافق نموده‌اند که در زمینه تبادل اعضای هیات علمی و محققین همکاری داشته باشند و سالانه هزینه اقامت دو نفر از محققین مهمان را تامین نمایند.

 

هر دو دانشگاه توافق نموده‌اند در انجام پروژه های تحقیقاتی، اختراعات، و مقالات مشترک همکاری داشته باشند و بعنوان پارتنر در پروژه‌های تحقیقاتی اروپایی مشارکت داشته باشند.

 

هر دو دانشگاه در برگزاری کنفرانس‌ها، کارگاه‌ها و سمینارهای مشترک توافق نموده‌اند.

 

انعقاد این تفاهم‌نامه نتیجه ی پیگیری‌ها و مذاکرات انجام گرفته به وسیله‌ ی دکتر شفیعی با مسؤلین دانشکده مذکور در طول دوره تحقیقاتی کوتاه‌‌ مدت تابستانی ایشان در دانشگاه آلبورگ دانمارک می‌باشد که با حضور دکتر بیورانی در دانشگاه آلبورگ، توسط ایشان و ریاست دانشکده انرژی دانشگاه آلبورگ به امضاء رسید.

 

انتهای پیام/a.p

 

چهارشنبه 15 شهریور 1396 | 17:30

کد خبر : 26594

منتشر کننده : الف ک/kd

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید