Go Up
kurdtoday
در صورت تعامل وهمکاری ساکنان؛گروه : اجتماعی

مشکل ریزش ترانشه ورودی دوشان سنندج رفع می‌شود

مشکل ریزش ترانشه ورودی دوشان سنندج رفع می‌شود، دوشان سنندج، علیرضا کاظمی، سرپرست شهرداری سنندج، شهردار سنندج

سرپرست شهرداری سنندج گفت: ترانشه مسیر ورودی دوشان سنندج یکی از محل های است که امکان ریزش آن وجود دارد و در صورت تعامل و همکاری ساکنان این محل مشکل ریزش این ترانشه رفع خواهد شد.

به گزارش کُردتودی، جلسه بررسی مشکل ریزش ترانشه مسیر ورودی دوشان با حضور جمعی از ساکنان این محل ، معاون فرماندار، رئیس شورای شهر، نماینده دادستان و جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد.

 

سرپرست شهرداری سنندج اظهار داشت: و ضعیت توپوگرافی سطح شهر به گونه ای است که بسیار از معابر و محلات  دارای پرتگاههای خطرناکی است.

 

علی رضا کاظمی بیان کرد: این شهرداری در بسیاری از شهرکهای سطح شهر در راستای ایمن سازی معابر اقدام لازم جهت احداث دیوار حائل را انجام داده است.

 

وی گفت: ترانشه مسیر ورودی جاده دوشان واقع در کمربندی بهشت محمدی یکی از مکانهای بسیار خطرناک است که احتمال ریزش  بخصوص در هنگام بارش برف و باران را دارد.

 

کاظمی  افزود: تعداد 17 باب منزل مسکونی  درمسیر محدوده این ترانشه وجود دارد که تعیین تکلیف این منازل در الویت برنامه های این شهرداری قرار گرفته است.

 

وی اعلام کرد: پرونده برای تملک منازل مسکونی در مسیر محدوده  ترانشه ورودی دوشان تشکیل شده است و در مرحله نخست باید بر اساس نظر کار شناسان قیمت این املاک تعیین شود.

 

کاظمی تاکید کرد: تعامل و همکاری ساکنان محدوده این ترانشه در تملک واحدهای مسکونی بسیار حائز اهمیت است و امیدواریم با هماهنگی لازم  قیمت کارشناسی املاک تعیین شود.

 

سرپرست شهرداری سنندج تصریح کرد: در صورت تملک منازل مسکونی عملیات ایمن سازی محدوده ترانشه ورودی دوشان اجرا خواهد شد.

 

انتهای پیام/a.p

سه شنبه 14 شهریور 1396 | 10:17

کد خبر : 26566

منتشر کننده : a.p

نظرات :

شهروند پاسخ چهارشنبه 15 شهریور 1396 | 19:02

0
0

شهرداری سنندج در هیچیک از طرح های کوچک و بزرگ خود به مسایل ایمنی اهمیت نمی دهد و نمونه های بسیار بدتر از این هم در جای جای شهر به وضوح به چشم می خورد.

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS