Go Up
kurdtoday
با معرفی نفرات برترگروه : ورزشی

چهارمین جشنواره زیبایی استانی اسب اصیل کُرد در بیجار پایان یافت + عکس

جشنواره زیبایی اسب اصیل کرد ، چهارمین جشنواره ، جام بام ایران ، بیجار

شامگاه جمعه با معرفی نفرات برتر چهارمین جشنواره زیبایی استانی اسب اصیل کرد در بیجار پایان یافت .

به گزارش کُردتودی، چهارمین جشنواره زیبایی استانی اسب اصیل کرد با حضور 14 استان در استادیوم ورزشی 17 شهریور بیجار برگزار شد.

 

این جشنواره شامگاه جمعه و با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

 

در این جشنواره که بیش از 120 رأس اسب وجود داشت در دومین روز برگزاری این جشنواره در گروه نریان با قضاوت داورهای بین‌المللی با معرفی برندگان به اتمام رسید.

 

در رده نریان 5 تا 7 سال گروه A، مرتضی افراشته‌فر با اسب کولاک نفر اول شد، رسول محمدزمانی با اسب غوغا به مقام دوم دست یافت و حسین غلامی با اسب شاخوان و حامد رستگار هر دو بطور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

 

در رده سنی 5 تا 7  گروه B سال، سینا هخامنشی با اسب سوران مقام اول را از آن خود کرد، محمد شیرزاد با اسب پاشا و حسام چراغ‌زاده با اسب سوران مشترکا به مقام دوم بسنده کردند و یاسین سپهری با اسب بردیا مقام سوم را بدست آورد.

 

در گروه نریان 3 تا 4 سال، مهدی خضرپور با اسب شاهو، محمدعلی جعفری با اسب آراز و علی عرب‌زاده با اسب شیهه به ترتیب بعنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

 

در گروه سنی 10 سال به بالا، سیدمجید هاشم‌نیا با اسب هیبت مقام اول را کسب کرد، ایرج گل‌محمد با اسب رستم مقام دوم را از آن خود کرد و سید نورالله صفوی با اسب طوفان و سیوا معصوی با اسب سهراب به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند.

 

اکبر جعفری، مهدی خالقی با اسب راینی و حسین غلامی با اسب یاقوت و مهرداد حقیقی با اسب شبدیز به طور مشترک حائز رتبه‌های اول تا سوم رده اسب نریان 4 تا 5 سال شدند.

 

در گروه 7  تا 10 سال هم، داوود عباسی با اسب خروش اول شد، جعفر محمدنظامی با اسب شبدیز به جایگاه دوم رسید و حمزه امیدی با اسب یورش‌فروتن و وریا کریمی با اسب چریکه بطور مشترک مقام سوم را از آن خود کردند.

 

در گروه نریان 1 تا 2 سال، مقام اول را فرشاد جعفری با اسب دلیر کسب کرد، مقام دوم هم به علیرضا قنبری با اسب دیو رسید و مقام سوم مشترک را هاشم‌زاده با اسب سامران و میر نصرالله صفوی با اسب آزادسلطانیه به خود اختصاص دادند.

 

 

 

 

 

  

 

 

منبع: بیجار بام ایران

 

 انتهای پیام/a.p

شنبه 11 شهریور 1396 | 09:10

کد خبر : 26524

منتشر کننده : ط ج/bj

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS