Go Up
kurdtoday
سخنی با نمایندگان کردستان/گروه : سیاسی

حرفها و شعارها همگی در قالب وعده‎های تو خالی و عوامفريبی بودند!

وعده های توخالی، عوام فریبی، دولت دوازدهم، بی توجهی روحانی به کردها، سنی نشین ها، نمایندگان کردستان، وزیر کشور، اهانت به مردم کردستان، نیروهای بومی، مراسم تحلیف روحانی، شعارهای توخالی دولت

دولت يازدهم به پايان رسيد و بسياری از شعارهاو وعده وعيدهای مجموعه دولت بر زمين ماند و ما با شنيدن مجدد آنها و موكول نمودن به دولت دوازدهم آرايمان را با دست و دلبازی تمام مجدداً در صندوق دكتر روحانی ريختيم .

به گزارش کُردتودی، ما شیشه ایم و باک نداریم از شکست شیشه هر آنچه می شکند تیز تر می شود دولت يازدهم به پايان رسيد و بسياري از شعارهاو وعده وعيدهاي مجموعه دولت بر زمين ماند و ما با شنيدن مجدد آنها و موكول نمودن به دولت دوازدهم آرايمان را با دست و دلبازي تمام مجدداً در صندوق دكتر روحاني ريختيم تا فاصله اش از رقيب بيشتر گردد تا شايد اين حمايت يكپارچه استان كردستان و ساير استانهاي سني نشين تلنگري گردد براي جناب روحاني و اطرافيانش تا گوشه چشم بيشتري به كردها و بلوچها و سنيها داشته باشند.

 

اما در كمال نا باوري نه تنها اينگونه نشد و در مراسم تحليف هيچ جايگاهي برايمان در نظر نگرفتند بلكه مجدداً رحماني فضلي را براي تصدي وزارت كشور معرفي نمودند!!! فردي كه چهار سال پيش در مراسم معارفه استانداري كردستان در كمال وقاحت گفت: فردي بومي و شايسته در استان كردستان نيافتيم تا سكان استانداري كردستان را به او بسپاريم و ما چهار سال را با اين زخم گذرانديم و اميدوار به آينده كه حق خود را خواهيم ستاند.

 

اما تاريخ دوباره تكرار شده است حرفها و شعارها همگي در قالب وعده هاي تو خالي و عوامفريبي بودند... اينجاست كه نمايندگان استان كردستان و ساير نمايندگان اهل تسنن مي بايست كفايت خودرا نشان دهند و از ورود وزرايي كه چشم بصيرت يافتن نيروهاي بومي و متخصص را ندارند به وزارتخانه ها ممانعت بعمل آورند مخصوصا نمايندگان استان كردستان بي مهري و گستاخي وزير كشور را نبايد فراموش كنند و آنچه در توان دارند براي عدم راي اعتماد به اين وزير انجام دهند و حتي اگر نمايندگان مخالف در اقليت بودند، ايشان را مجاب به عذرخواهي از تمام مردم كردستان نمايند.

 

نمايندگان محترم استان كردستان، امروز روي سخنم باشماست، اگر اسفند ٩٨ هم خواهان راي مردم هستيد اشتباهات دولت را تكرار نكنيد و تمام قد در كنار مردم و موكلانتان بايستيد و وزرايي كه كوچكترين قدمي در راه توسعه و عمران اين استان مظلوم بر نداشتند را از گردونه حذف نماييد تا مجدداً شاهد كم كاري، بي كفايتي، مديران غير بومي و ناكارآمد و نهايتا عدم رشد و توسعه كردستان عزيزمان نباشيم.

 

نمايندگان عزيز، امروز شما تضمين كننده آينده استان كردستان هستيد و شماييد كه با درايت و مديريت نحوه راي اعتماد به وزرا و معاملات انجام شده و پيشنهادي مي توانيد كردستان را به سمت مسير توسعه هدايت نماييد و اگر خداي ناكرده در اين خصوص كوتاهي نماييد و يا وجدانتان تسخير پيشنهادات وسوسه انگيز گردد، روي خوش از اين مردم غيور نخواهيد ديد باشد در انجام رسالتتان كه همانا احقاق حقوق موكلانتان و نيز تحقق شعارهاي انتخاباتيتان است، موفق و مويد باشيد.

 

فعال مدني سيدشهريار قاسمي

این یادداشت بیانگر نظرات نویسنده بوده و صرفاً جهت اطلاع رسانی و انعکاس دیدگاه های متنوع سیاسی و به دور از جانب گیری از هیچ حزب و گروه خاصی در این سایت منتشر شده است. این سایت در نظر دارد با انتشار نظرات صاحب نظرانی از طیف های گوناگون، چشم انداز متنوع و متوازنی از دیدگاه ها را به کاربران خود در استان کردستان ارائه دهد.

انتهای پیام/M.I

شنبه 21 مرداد 1396 | 08:00

کد خبر : 26285

منتشر کننده : M.I

نظرات :

حامی سابق نمایندگان محترم سنندج( حامی ماضی= زمان گذشته) پاسخ شنبه 21 مرداد 1396 | 08:39

0
3

سلام علیکم اقای سید شهریار
برای یافتن جواب نظر خود که فرموده اید اما در كمال نا باوري نه تنها اينگونه نشد و در مراسم تحليف هيچ جايگاهي برايمان در نظر نگرفتند بلكه مجدداً رحماني فضلي را براي تصدي وزارت كشور معرفي نمودند!!! فردي كه چهار سال پيش در مراسم معارفه استانداري كردستان در كمال وقاحت گفت: فردي بومي و شايسته در استان كردستان نيافتيم تا سكان استانداري كردستان را به او بسپاريم و ما چهار سال را با اين زخم گذرانديم و اميدوار به آينده كه حق خود را خواهيم ستاند. لازم نیست دنبال خبرها و سایتها و جای دوری بروید
همین لینک زیر از 2 روز پیش سایت ارزشمند کرد تودی را بخوانید انتظار خودتان را ارزیابی درستی می فرمایید
http://kurdtoday.ir/news/26278/
انشاءالله 2 سال بعد فعلا که نمایندگان سواره هستند و ما پیاده

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS