Go Up
kurdtoday
خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی ؛گروه : سیاسی

آنچه میگویی به مردم خودعمل کن اندکی

عکس سلفی، نمایندگان ایران ،موگرینی ، بیجار بام ایران

روز شنبه پس از برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری در مجلس، برخی نمایندگان مجلس در اقدامی عجیب و دور از شان نمایندگی به گرفتن سلفی با فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا پرداختند.

به گزارش کُردتودی، این روزها چهره دیگر نمایندگان مجلس در حال نمایان شدن است! شاید در ظاهر امر عکس گرفتن با بانویی دیپلمات جای هیچ ایراد و اشکالی نباشد!و هیچ اتفاقی نیفتاده است ولی این عکسها نشان داد دل ایرانیان برخلاف ظاهر محکومشان به رعایت ظواهر دستوری!!!در اروپاو آمریکا سیرمیکند حیف که دست و بالشان بسته است!!!!

 

امادونوع نماینده در این هفته نمایان شدند!یکی با سیلی غیرت اسمی و ناموسی را به رخ ملت و حاکمان و جامعه ظاهرگراکشید!و یکی هم با عکس با ناموس دیگران زیبایی زن اروپایی را هدیه برای خودش و خانواده اش می داند.

 

هر دو قانونگذار و موظف به پاسداری و نظارت در اجرای قانون هستند ، اما اگردر طبقه بندی حفظ ارزشها و سنتهای ایرانی مورد تحلیل و تجزیه قرارگیرد باید به نماینده کرد بیجار آفرین گفت و او را ستود.که همان مجری قانون اجازه توهین و هتک حرمت یک بانوی ایرانی را نداشته است.

 

اما باید سرزنش کرد که نمایندگانی را که در قامت قانونگذار پایه های اعتقادی و ارزشی ایرانی وجه حریم خانواده ها  را به سخره گرفتن از این نظرکه در برابرمردم خود را جور دیگرنشان میدهند و در واقع اینچنین نیستند!!

 

شاید ((دورنگی وظاهرگرایی وریاکاری )) نهادینه شده در جامعه کم کم به حاکمان نشان دهدکه واقعیتهای زیر پوسته جامعه چیزدیگری است!!! و با وجود چهار دهه اسلام سازی ظاهری!پایه های اعتقادی مسوولان خیلی لغزش دارد!!!و ترمیم ساختارهای فکری و اعتقادی جامعه توسط این به ظاهر نخبگان امکان پذیرنیست!

 

واحدفضای مجازی باعث گردیده کوچکترین اقدام و عمل مسوولان ارزیابی و مورد سنجش قرارگیرد و شایدبه پای اسلام نوشته شود.

 

پس تا دیر نشده اصلاح در اخلاق و رفتار و انسانیت مسوولان اول و جامعه در وهله بعد الزامی است..

 

مسوولان عزیزاز خواب گران خواب گران خواب گران خیز...........

منبع : بیجار بام ایران

انتهای پیام/M.I

سه شنبه 17 مرداد 1396 | 13:28

کد خبر : 26253

منتشر کننده : ط ج/bj

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS