Go Up
kurdtoday
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران:گروه : سیاسی

تحریم ها مانع از دستیابی ایران به پیشرفت ها نمی شود/ ایران ظرفیت بازگشت به روزهای اولیه خود را در برجام دارد

سید احسن علوی، تحریم ها، بازگشت به دوران قبل از برجام، نماینده سنندج

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا با هر بهانه و ترفندی می خواهد که برجام را قبول نکند و بارها با بهانه گیری های مختلف می خواهد که آن را نقص کند اما موفقیت های موشکی ایران بار دیگر آنها را عصبانی کرد و ازاین طریق و با تحریم کردن ایران می خواهند دوباره برجام را زیر پا بگذارند.

به گزارش کُردتودی،  سید احسن علوی نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با آفتاب دل در خصوص وضع تحریم های جدید علیه ایران  با حداکثر آرا در آمریکا اظهار داشت: طی دو سال گذشته آمریکا به هر بهانه‌ای ابران را تحریم کرده است اما تحریم های جدید دور جدیدی است که بسیار گسترده و پیچیده تر از تحریم‌های قبلی است.


وی گفت: آمریکا با هر بهانه و ترفندی می خواهد که برجام را قبول نکند و بارها برای بهانه ای می گردند که آن را نقص کنند اما موفقیت های موشکی ایران بار دیگر آنها را عصبانی کرد و ازاین طریق و با تحریم کردن ایران می خواهند دوباره برجام را زیر پا بگذارند.


وی ادامه داد: آمریکا باید بدارند که ایران روز به روز در همه ی مراحل در حال پیشرفت است، و با بهانه گیری های آمریکا یکبار به بهانه ی برجام و یک بار به بهانه ی تحریم نمی تواند از موفقیت های خود دست بکشد.


علوی یادآور شد: آمریکا با بهانه گیری های نقص برجام و تهدید تحریم های دوباره علیه ایران ، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را نشانه گرفته است و این مواردی است که سالیان سال است از این موضوع نگران هستند و باید بدانند که با تحریم هیچ کاری نمی توانند انجام دهند.


وی با بیان اینکه تحریم های جدید دو دلیل اصلی دارد خاطر نشان کرد: خباثت آمریکایی ها دلیل اصلی وضع تحریم های جدید علیه ایران است تا جایی که به صراحت اعلام می کند به دنبال براندازی حکومت ایران است و از این رو با اعمال تحریم ها به دنبال فشار آوردن بر نظام و مردم است.


علوی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران این ظرفیت را دارد که به روزهای اولیه خودش برگردد  خاطر نشان کرد: آمریکا به دنبال ضربه زدن به اقتدار نظام و کشور است و با تمامی دستاوردها و پیشرفت‌های علمی در کشور مخالف است.


انتهای پیام/M.I

شنبه 7 مرداد 1396 | 10:30

کد خبر : 26125

منتشر کننده : م ر/a

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS