کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

چند سکانس تلخ و شیرین از شهردار آینده سقز/از دادن وعده ماشین دنا تا ولیمه های شهردار شدن !

شهردار، شورای شهر، وعده و وعید، مهمانی، شام، رستوران، بیت المال، ماشین دنا

این روزها شاهد نشست ها و جلسات متعدد آنها با افرادی خاص هستیم که نام آنها در لیست بلندبالای شهردار شدن قرار دارد! مهمانی های شبانه د‌ر منازل یا دور هم جمع شدن در رستورانهای سطح شهر نمی تواند بدون دلیل برگزار شود!

به گزارش کُردتودی،  با پایان یافتن پنجمین دور انتخابات شورای شهر سقز، تایید انتخابات از سوی هیأت نظارت بر انتخابات استان کردستان اعلام شد اما تعدادی از افراد منتخب طبق اسناد و مدارک تخلفات محرزی داشته که جهت رسیدگی به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.

 

با این تفاسیر شاهد نشست ها و جلسات متعدد آنها با افرادی خاص هستیم که نام آنها در لیست بلندبالای شهردار شدن قرار دارد! مهمانی های شبانه د‌ر منازل یا دور هم جمع شدن در رستورانهای سطح شهر نمی تواند بدون دلیل برگزار شود!

 

شنیده ها حکایت از آن دارد اشخاصی که کاندید شهردار شدن را در سر دارند به اعضای منتخب وعده ماشین « دنا » یا پون های مختلف داده اند با این وجود اشخاصی هم هستند که حکم اداری آنها در سقز به پایان رسیده اما بدلیل همکاری و خدماتی که به دولتمردان اصلاح‌طلب کرده اند چشم انتظار صندلی‌ شهردار شدن را دارند.

 

واقعاً جایگاه مدیریتی با این نوع معادلات و معاملاتی که انجام می گیرد آیا زیر سوال نخواهد رفت؟

 

تعداد 23 نفر کاندید شهردار شدن نشانه چه چیزی است؟

 

آیا روند شهردار شدن همانند خیل عظیم کاندیداتورهای پنجمین دور انتخابات شورای شهر تکرار خواهد شد؟

 

آیا دور تسلسل مدیران، پیر، متخلف، ناتوان و ناکارآمد دوباره تکرار می‌شود؟

 

آیا دیدار منتخبین شورای شهر دور پنجم که تعدادی تأیید شدن آنها در هاله ای از ابهام قرار دارد با اندک قلیلی از معتمدین دلیل خاصی داشت؟

 

آیا مالکان زمین دار و سرمایه‌گذاران در تعیین شهردار دخالت مستقیم دارند؟

 

آیا سیاسیون در استانداری استان نسبت به افراد خاص، حق دیون آنها را ادا خواهند کرد؟

 

آیا شهردار فعلی بهترین گزینه برای ابقا این سمت نیست؟

 

مدیر موفق، کسی است که در زمان تصدی گری کارنامه درخشانی در برنامه کوتاه مدت خود برجای گذاشته باشد، بارها شنیده ایم مدیری که در حال خدمتگزاری است و توانایی های لازم را دارد نباید برکنار شود بلکه باید از آن حمایت کرد تا بتواند برنامه‌های بلندمدت خود را نیز اجرا کند، با این تفاسیر گویا صندلی شهردار بودن طرفداران زیادی را دارد و به هر طریقی دوست دارند صاحب این مسند شوند، کاش به همان اندازه برای مدیرانی که سالهاست ریاست می کنند چنین تصمیمات عاجلانه ای گرفته می‌شد...

 

امیدوارم به همان اندازه که افراد خاص بفکر، تغییر مدیریتی هستند به همان مقدار هم بفکر بازخواست کردن مدیران ناکارآمد و نالایقی باشند که بیت المال را صرف نیات شوم و پلید خود برای رسیدن و تکیه زدن بر صندلی شهردار شدن خرج می‌کنند غافل از اینکه روزی رسوا خواهند شد.

منبع: گولان سقز

انتهای پیام /M.I

دوشنبه 2 مرداد 1396 | 13:00

کد خبر : 26062

منتشر کننده : ف م/g

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید