کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده ولی فقیه در کردستان:

بزرگترین امر به معرو.ف و نهی از منکر را شهدا انجام دادند

نماینده ولی فقیه در استان کردستان،آیت الله حسینی شاهرودی،شورای امر به معروف و نهی از منکر،شهرستان سروآباد،استان کردستان

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: بزرگترین امر به معروف و نهی از منکر را شهدا با تقدیم خون خود برای حفظ امنیت و پاسداری از اسلام انجام دادند .

به گزارش کُردتودی، آیت الله حسینی شاهرودی بعد از ظهر دوشنبه در همایش شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سروآباد و در دیدار با روسای شوراهای امر به  معروف و نهی از منکر این شهرستان با اشاره به اینکه امروز به واسطه اقدامات نرم دشمنان برخی ارزش‌های اسلامی از جمله حجاب در جامعه کمرنگ شده است  افزود: امروز جنگ دشمنان با ملت ایران جنگ کفر و ایمان است و در این جنگ قطع یقین شکست خواهند خورد و پیروز نهایی از آن اسلام و مسلمین است.

 

وی با بیان اینکه سبک زندگی اسلامی ایرانی امروز به واسطه اقداماتی که دشمنان انجام داده روز به روز در حال تغییر است، گفت: دشمن به صورت کاملا حساب شده به دو صورت علنی و مخفی با ما در حال جنگ است و این هوشیاری و آگاهی هر چه بیشتر مردم و مسئولین را می طلبد.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در ادامه  با اشاره به اینکه شهدا بزرگترین معامله را با خدا خود کردند اظهار کرد : بزرگترین امر به معروف و نهی از منکر را شهدا با ریختن خون خود و تقدیم آن به اسلام برای حفظ امنیت و آرامش موجود در این جزیره امن انجام دادند.

 

وی ایجاد تفرقه در بین مسلمانان، رواج بدحجابی ، فروپاشی خانواده ها و جلوگیری از رشد جمعیت و تولید مثل و ترویج تجرد و تاخیر در ازدواج جوانان را از جمله هجمه های دشمنان در جنگ نرم علیه ملت ایران تلقی کرد و افزود: برای مقابله این گونه تهاجمات و فروپاشی توطئه های شوم دشمنان نیاز به همت همه جانبه مردم و مسئولین در ترویج و احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه هستیم.

 

آیت الله حسینی شاهرودی بر لزوم پای کار بودن تمامی اقشار جامعه و نخبگان برای ترویج این مهم تاکید کرد و گفت:  علارغم اینکه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در تمامی نقاط  و دورترین روستاهای آن اقدامات مفید و سازنده ای انجام داده است اما نباید فراموش کنیم که این فریضه مهم الهی نباید در جامعه فراموش شود و نیاز به همت بیشتری دارد.

 

آیت الله حسینی شاهرودی به قدرت موشکی کشور اشاره کرد و افزود: دشمنان در بحث موشک های ایران نتوانسته اند وارد شوند و بعد از پرتاپ موشک های ما وحشت در دل آنها ایجاد شد و به این نتیجه رسیدند که قدرت موشکی ایران قابل مقایسه با قدرت موشکی آنها نیست و خوشبختانه به یاری خداوند متعال در بحث موشکی به پیشرفت های سازنده و کوبنده ایی دست پیدا کرده ایم.

 

وی نهادینه شدن این دو فریضه مهم در جامعه را موجب توسعه و پیشرفت کشور دانست و بر تلاش مضاعف همه اقشار جامعه برای ترویج این دو فریضه برای مقابله فساد و بی بندوباری در جامعه و آسیب زدن به بدنه خانواده تاکید کرد.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اضافه کرد: این انقلاب در برابر دنیای غرب و شرق که قصد حذف خدا و دین اسلام در زندگی انسان ها را داشتند با اقتدار ایستاد و آمران به معروف و ناهیان از منکر در جامعه معروفات را ترویج می دهند و منکرات را از بین می برند که اگر این افراد نباشند، فساد و بی بندوباری جامعه را فرا می گیرد و نامی از خداوند در زندگی انسان نخواهد ماند.

 

آیت الله حسینی شاهرودی در پایان، مسئولان را به خدمتگزاری صادقانه به مردم سفارش کرد و گفت: همه ما مسئولان باید خدمتگزار صادق مردم باشیم و با امر به معروف و نهی از منکر اجازه ندهیم که مردم به راه انحرافی کشیده شوند و در خسران و ضرر بیفتند، بنابراین باید کاری کنیم که مردم به راه راست هدایت شوند و به سمت خداوند متعال گرایش پیدا کنند.

 

انتهای پیام/h.e

سه شنبه 27 تیر 1396 | 12:00

کد خبر : 25993

منتشر کننده : ف و/HW

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

 

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید