کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

کردستان، موفق ترین استان کشور در طرح ارتقاء هتلینگ

طرح هتلینگ، تامین اجتماعی کردستان، موفق ترین استان کشور

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان گفت: خوشبختانه سال گذشته در طرح ارتقاء هتلینگ کشور در بین 28 بیمارستان کشور به‌عنوان موفق‌ترین استان کشور انتخاب و در بخش اعتبارسنجی موفق به کسب رتبه درجه یک شده‌ایم.

به گزارش کُردتودی، هوشنگ فولادی ظهر امروز در نشست خبری مشترک مدیران تامین اجتماعی استان که در سالن جلسات اداره‌کل تامین اجتماعی کردستان برگزار شد، اظهار داشت: در سال گذشته استان کردستان موفق به کسب رتبه برتر مدیریت سازمان تامین اجتماعی در کشور و لوح تقدیر و تندیس "شهیدرجایی" دریافت کرده است.


مجوز توسعه فضای بیش از یک هزار متر مربع برای ارتقاء پروژه اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی سنندج گرفته شده و در حال اجرایی شدن است.


مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان تصریح کرد: خوشبختانه  سال گذشته در طرح ارتقاء هتلینگ کشور در بین 28 بیمارستان کشور به‌عنوان موفق‌ترین استان کشور انتخاب و در بخش اعتبارسنجی موفق به کسب رتبه درجه یک شده‌ایم.


وی گفت: سال گذشته سازمان تامین اجتماعی استان کردستان در حوزه ستاد اقامه نماز رتبه دوم و در حوزه رسیدگی به اسناد پزشکی در کشور از نظر انجام به‌موقع و کیفیت برنظارت، به‌عنوان واحد برتر معرفی شد.


فولادی افزود: سال گذشته با نهادینه کردن آموزش در تبدیل زایمان سزارین به طبیعی در بین بیمارستان‌های تامین اجتماعی کشور رتبه نخست کسب کردیم.


وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه فضای فیزیکی اظهار کرد: سال گذشته کلنگ‌زنی درمانگاه سطح یک دیواندره انجام شد و پیشرفت پروژه‌های درمانی کامیاران با 85 درصد و بانه بیش از 70 درصد را شاهد بودیم و تا پایان امسال افتتاح می‌شود.


مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان گفت: در سال گذشته موفق به اخذ مجوز توسعه بیمارستان سقز با اختصاص 8 میلیارد تومان که تاکنون 3.5 میلیارد آن جذب شده است.


وی گفت: مجوز توسعه فضای بیش از یکهزار متر مربع برای ارتقاء پروژه اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی سنندج که از استانداردهای جهانی، علمی و بین‌المللی برخوردار نبود گرفته شده و در حال اجرایی شدن است.


مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان خاطر نشان کرد: سال گذشته استان کردستان در حوزه تجهیز و تکمیل تجهیزات پزشکی در بالای جدول و اعتبار خوبی به آن اختصاص داده و دستگاه MRI در سنندج، ماموگرافی در سقز و سنندج، سونوگرافی فوق پیشرفته برای سنندج خریداری شده و منتظر راه‌اندازی هستیم.


وی گفت: تجهیز اتاق عمل و لوجستیک، آمبولانس، راه‌اندازی سیستم اکسیژن رسان، بهبود کیفیت و استقرار سیستم مدیریت و اجرای برنامه عملیاتی و بهبود استقرار برنامه در آشپزخانه بیمارستان سنندج که دلالت بر نظارت کیفیت از ابتدای فرآیند تهیه متریال تا طبع غذا در حد هتل‌های سه ستاره از قدامات انجام شده سازمان تامین اجتماعی است.


فولادی افزود: سال گذشته کردستان حوزه درمان و بیمه در بحث استقرار اتوماسیون اداری دچار عقب ماندگی بود که خوشبختانه با پیگیری مثمر و همکاری ستاد سازمان درمان، هم‌اکنون اولین استان در بحث اتوماسیون اداری بوده و همه پرسنل در این اتوماسیون اکانت دارند.


وی اظهار کرد: سال گذشته مجوز استخدام 17 نفر نیروی انسانی در بخش درمان مریوان گرفته شد که 14 نفر از آنان از محل آزمون و 3 نفر از سهمیه ایثارگران بوده و  مراحل کار آنها در حال انجام است.


مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان با اشاره به راه‌اندازی سیستم پکس در حوزه رادیولوژی گفت: خوشبختانه تمامی مراکز ملکی سازمان به‌جز دو دستگاه تماماً دیجیتالی بوده و در اکثر شاخص‌ها نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت چشم‌گیری داشته است.


وی در خاتمه گفت: در سال گذشته در بعضی از شاخص‌ها افت عملکرد داشتیم که علت آن اعمال تعرفه عمومی غیردولتی در بیمارستان‌های تامین اجتماعی بود.

انتهای پیام/M.I

یکشنبه 18 تیر 1396 | 14:02

کد خبر : 25875

منتشر کننده : M.I

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید