Go Up
kurdtoday
مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان قروه:گروه : پزشکی

شهرستان قروه شاهد پیشرفت‎های چشمگیر بهداشت و درمان در سال‎های گذشته بوده است

شبکه بهداشت و درمان قروه،امید محمدی،صادق ابراهیمی، قروه،تودیع و معارفه،انتصاب،مراسم

مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان قروه از توسعه فضای بهداشتی شهرستان قروه در سال های گذشته خبر داد.

به گزارش کُردتودی، صادق ابراهیمی در مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و در مان شهرستان قروه با اشاره به خدمات ارائه شده شبکه بهداشت و درمان در سال های گذشته اظهار داشت: ما از ابتدای فعالیت خود پیشرفت در تمام ابعاد پزشکی را در دستور کار قرار دادیم.

 

وی افزود: طرح تحول نظام سلامت با موفقیت های چشمگیری در شهرستان قروه همراه بود و از بودجه این طرح 80 درصد صرف توسعه زیر ساخت ها گردید و 20 درصد نیز به عنوان افزایش دست مزد هزینه شد.

 

مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان قروه با اشاره به رضایت مندی مردم از طرح تحول نظام سلامت خاطر نشان کرد: در سال های گذشته توسعه فضای بهداشتی در دستور کار ما قرار داشته است و بر همین اساس در شهرک دانش و در مناطق حاشیه شهرستان به موفقیت های چشمگیری دست یافته ایم.

 

وی ادامه داد: اولین پایگاه فوریت های پزشکی روستایی نیز با همکاری و مشارکت خیرین در شهرستان قروه به بهره برداری رسید.

 

ابراهیمی افزود: در بیمارستان شهید بهشتی کلینیک ویژه و تخصصی را در طول مدت زمان 8 ماه پیگیری و به بهره برداری رسانیدیم که در نوع خود یک حرکت ماندگار بود.

 

وی تصریح کرد: کلینیک غربالگری نیز هم اکنون از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی برخوردار است که 50 میلیارد ریال نیز صرف احداث ان بوده است.

 

ابراهیمی گفت: در بیمارستان شهید بهشتی قروه به میمنت طرح تحول سلامت ما نیز همراه با دیگر نقاط کشور حرکت کرده ایم و اکانات مناسبی در سطح شهرستان ایجاد نموده ایم.

 

وی ادامه داد: امکانات دیالیزی در سطح شهرستان هم اکنون 2 برابر شده اند و دیگر نیاز نیست که بیماران دیالیزی به مرکز استان مراجعه داشته باشند.

 

وی از افزایش تعداد عمل های جراحی در سطح شهرستان خبر داد و با اشاره به افزایش تعداد پزشکان متخصص افزود: وضعیت کنونی بهداشت و درمان در شهرستان قروه وضعیت مناسبی است و امیدواریم همکاری ادارات و نهادها همانگونه که تا امروز برقرار بوده است پس از این نیز در راستای بهبود وضعیت بهداشتی شهرستان، ادامه داشته باشد.

 

انتهای پیام/sh.s

یکشنبه 21 خرداد 1396 | 12:30

کد خبر : 25397

منتشر کننده : م ح/sab

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS