کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان قروه:

شهرستان قروه شاهد پیشرفت‎های چشمگیر بهداشت و درمان در سال‎های گذشته بوده است

شبکه بهداشت و درمان قروه،امید محمدی،صادق ابراهیمی، قروه،تودیع و معارفه،انتصاب،مراسم

مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان قروه از توسعه فضای بهداشتی شهرستان قروه در سال های گذشته خبر داد.

به گزارش کُردتودی، صادق ابراهیمی در مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و در مان شهرستان قروه با اشاره به خدمات ارائه شده شبکه بهداشت و درمان در سال های گذشته اظهار داشت: ما از ابتدای فعالیت خود پیشرفت در تمام ابعاد پزشکی را در دستور کار قرار دادیم.

 

وی افزود: طرح تحول نظام سلامت با موفقیت های چشمگیری در شهرستان قروه همراه بود و از بودجه این طرح 80 درصد صرف توسعه زیر ساخت ها گردید و 20 درصد نیز به عنوان افزایش دست مزد هزینه شد.

 

مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان قروه با اشاره به رضایت مندی مردم از طرح تحول نظام سلامت خاطر نشان کرد: در سال های گذشته توسعه فضای بهداشتی در دستور کار ما قرار داشته است و بر همین اساس در شهرک دانش و در مناطق حاشیه شهرستان به موفقیت های چشمگیری دست یافته ایم.

 

وی ادامه داد: اولین پایگاه فوریت های پزشکی روستایی نیز با همکاری و مشارکت خیرین در شهرستان قروه به بهره برداری رسید.

 

ابراهیمی افزود: در بیمارستان شهید بهشتی کلینیک ویژه و تخصصی را در طول مدت زمان 8 ماه پیگیری و به بهره برداری رسانیدیم که در نوع خود یک حرکت ماندگار بود.

 

وی تصریح کرد: کلینیک غربالگری نیز هم اکنون از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی برخوردار است که 50 میلیارد ریال نیز صرف احداث ان بوده است.

 

ابراهیمی گفت: در بیمارستان شهید بهشتی قروه به میمنت طرح تحول سلامت ما نیز همراه با دیگر نقاط کشور حرکت کرده ایم و اکانات مناسبی در سطح شهرستان ایجاد نموده ایم.

 

وی ادامه داد: امکانات دیالیزی در سطح شهرستان هم اکنون 2 برابر شده اند و دیگر نیاز نیست که بیماران دیالیزی به مرکز استان مراجعه داشته باشند.

 

وی از افزایش تعداد عمل های جراحی در سطح شهرستان خبر داد و با اشاره به افزایش تعداد پزشکان متخصص افزود: وضعیت کنونی بهداشت و درمان در شهرستان قروه وضعیت مناسبی است و امیدواریم همکاری ادارات و نهادها همانگونه که تا امروز برقرار بوده است پس از این نیز در راستای بهبود وضعیت بهداشتی شهرستان، ادامه داشته باشد.

 

انتهای پیام/sh.s

یکشنبه 21 خرداد 1396 | 12:30

کد خبر : 25397

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید