کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

آموزش در اولویت برنامه‎های وزارت بهداشت قرار دارد

شبکه بهداشت و درمان قروه،امید محمدی،صادق ابراهیمی، قروه،تودیع و معارفه،انتصاب،مراسم

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: آنچه امروز به عنوان اولویت در وزارت بهداشت مطرح می باشد ، اولویت در بخش آموزش است.

به گزارش کُردتودی، فرزام بیدارپور در مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قروه اظهار داشت: با توجه به تغییرات عمده در دانش پزشکی و نیز با توجه به اهمیت بروز بودن در این مسئولیت آنچه که امروز در وزارت بهداشت به عنوان یک اولویت مورد توجه می باشد، آموزش است.

 

وی افزود: روش های مختلفی که در بحث درمان وجود دارد تحول در بخش آموزش را ضروری می کند و بنابراین اولویت دانشگاه در آموزش و ارتقای علمی همکاران قرار می گیرد.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با تاکید بر اینکه باید سطح علمی کارکنان در رده های مختلف افزایش یابد خاطر نشان کرد: باید در راستای اولویت ها و در جهت علمی حرکت سریع تری را در پیش گرفت.

 

بیدارپور با قدردانی از خدمات صادق ابراهیمی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان قروه نسبت به موفقیت امید محمدی ابراز امیدواری کرد و بیان داشت: انتظار است با نظارت ، پیگیری، مردم داری و با برگزاری جلسات و نیز مشارکت مردمی و همکاری دیگر نهادها شاهد حرکت در مسیر پیشبرد اهداف وزارت بهداشت باشیم.

 

آموختهایم که همیشه در دسترس باشیم

 

 

امید محمدی نیز در مراسم معارفه خود به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان قروه با معرفی کوتاهی از خود اظهار داشت: افتخار دارم که در طول سال هایی که در خدمت مردم شهرستان قروه بوده ام بسیاری از مردم بنده را به عنوان یک همشهری و یک قروه ای پذیرفته اند.

 

وی افزود: ما از زمانی که مفتخر به خدمت در لباس یک پزشک بوده ایم آموخته ایم که در دسترس باشیم و پس از این نیز در تمامی ابعاد آماده خدمت رسانی هستیم.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان قروه خاطر نشان کرد: بدون شک رشد دانش علمی در اولویت برنامه های ما نیز قرار خواهد داشت و به دنبال تقویت دانش علمی پزشکان و کارکنان خواهیم بود.

 

انتهای پیام/sh.s

یکشنبه 21 خرداد 1396 | 12:20

کد خبر : 25396

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید