Go Up
kurdtoday
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان:گروه : پزشکی

آموزش در اولویت برنامه‎های وزارت بهداشت قرار دارد

شبکه بهداشت و درمان قروه،امید محمدی،صادق ابراهیمی، قروه،تودیع و معارفه،انتصاب،مراسم

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: آنچه امروز به عنوان اولویت در وزارت بهداشت مطرح می باشد ، اولویت در بخش آموزش است.

به گزارش کُردتودی، فرزام بیدارپور در مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قروه اظهار داشت: با توجه به تغییرات عمده در دانش پزشکی و نیز با توجه به اهمیت بروز بودن در این مسئولیت آنچه که امروز در وزارت بهداشت به عنوان یک اولویت مورد توجه می باشد، آموزش است.

 

وی افزود: روش های مختلفی که در بحث درمان وجود دارد تحول در بخش آموزش را ضروری می کند و بنابراین اولویت دانشگاه در آموزش و ارتقای علمی همکاران قرار می گیرد.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با تاکید بر اینکه باید سطح علمی کارکنان در رده های مختلف افزایش یابد خاطر نشان کرد: باید در راستای اولویت ها و در جهت علمی حرکت سریع تری را در پیش گرفت.

 

بیدارپور با قدردانی از خدمات صادق ابراهیمی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان قروه نسبت به موفقیت امید محمدی ابراز امیدواری کرد و بیان داشت: انتظار است با نظارت ، پیگیری، مردم داری و با برگزاری جلسات و نیز مشارکت مردمی و همکاری دیگر نهادها شاهد حرکت در مسیر پیشبرد اهداف وزارت بهداشت باشیم.

 

آموختهایم که همیشه در دسترس باشیم

 

 

امید محمدی نیز در مراسم معارفه خود به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان قروه با معرفی کوتاهی از خود اظهار داشت: افتخار دارم که در طول سال هایی که در خدمت مردم شهرستان قروه بوده ام بسیاری از مردم بنده را به عنوان یک همشهری و یک قروه ای پذیرفته اند.

 

وی افزود: ما از زمانی که مفتخر به خدمت در لباس یک پزشک بوده ایم آموخته ایم که در دسترس باشیم و پس از این نیز در تمامی ابعاد آماده خدمت رسانی هستیم.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان قروه خاطر نشان کرد: بدون شک رشد دانش علمی در اولویت برنامه های ما نیز قرار خواهد داشت و به دنبال تقویت دانش علمی پزشکان و کارکنان خواهیم بود.

 

انتهای پیام/sh.s

یکشنبه 21 خرداد 1396 | 12:20

کد خبر : 25396

منتشر کننده : م ح/sab

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS