Go Up
kurdtoday
مدیر اداره اجرائیات شهرداری سنندج:گروه : شهرستان ها

۵۰ دهنه مغازه غیر مجاز در ناحیه منفصل شهری ننله سنندج تخریب شد

شهرداری سنندج، تخریب مغازه های ننله، افراد سودجو، تخریب گسترده در سنندج

مدیر اداره اجرائیات شهرداری سنندج از تخریب 50 دهنه مغاز غیر مجاز در ناحیه منفصل شهری ننله خبر داد و گفت : در یک هفته گذشته بیش از 60 مغاز که از طریق ساخت وساز غیر مجاز احداث شده بود، با حکم مراجع قضایی تخریب شد.

به گزارش کُردتودی، مدیر اداره اجرائیات شهرداری سنندج اظهار داشت : اغلب زمینهای واقع در جاده اصلی ناحیه منفصل شهری جزء زمینهای دولتی و اراضی ملی محسوب می شود.


وی بیان کرد : متاسفانه عده ای افراد سود جوء اقدام به ساخت مغازه های در جاده اصلی ننله نموده بودند که بارها این شهرداری ضمن تذکر اقدام به جمع آوری ابزارات آنها نموده بود.


وی افزود : متاسفانه این افراد بدون توجه به مالکیت زمین که در اختیار برخی از ارگانهای دولتی بود اقدام به ساخت وساز غیر مجاز نمودند که این شهرداری هم بر اساس قانون و در راستای حفظ و صیانت از اراضی ملی برای مغازهای که از طریق ساخت وساز غیر مجاز احداث شده بودند تشکیل پرونده داد.


وی اعلام کرد: هفته گذشته بر اساس حکم مراجع قضایی مجوز تخریب 13 دهنه از مغازه های غیر مجاز در جاده اصلی ننله گرفته شد و با حضور مسولان قضایی و انتظامی حکم تخریب این مغازه ها اجرا شد.


مدیر اداره اجرائیات شهرداری سنندج از تخریب 50 دهنه مغازه غیر مجاز دیگر در ناحیه منفصل شهری ننله خبر داد و گفت : در طول یک هفته حکم تخریب بیش از 60 باب مغازه غیر مجاز در این ناحیه منفصل شهری اجرا شد.


وی با بیان اینکه تمامی ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهر کاملا رصد و پیگیری خواهد شد گفت : قطعاً بر اساس قانون و پس از طی مراحل لازم حکم جلوگیری از ساخت وساز غیر مجاز و تخریب بناهای غیر مجاز در سطح شهر اجرا خواهد شد.


وی به شهروندان توصیه نمود : به هیچ وجه شهروندان گول افراد سود جود و دلال را نخورند چرا که سرنوشت ساخت و ساز غیر مجاز آن هم در زمینهای تحت مالکیت دولت چیزی جزء تخریب نیست.


مدیر اداره اجرائیات شهرداری سنندج در پایان از حمایتها و پیگیرهای مراجع قضایی و همچین همکاری نیروی انتظامی در هنگام اجرای حکم تخریب بناهای غیر مجاز تقدیر و تشکرد نمود و ابراز امیدواری نمود : دستگاههای دولتی با تعامل و همکاری لازم و بموقع مانع از ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی ملی شوند.

انتهای پیام/M.I

شنبه 20 خرداد 1396 | 10:20

کد خبر : 25373

منتشر کننده : M.I

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS