کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان:

بیمارستان تامین اجتماعی سنندج بین المللی شد

مدیر کل درمان تامین اجتماعی کردستان گفت: بیمارستان تامین اجتماعی سنندج به دلیل برخورداری ازاستاندارهای جهانی، وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور با بین المللی شدن آن موافقت کرد.

به گزارش کُردتودی، به نقل از روابط عمومی تامین اجتماعی کردستان، هوشنگ فولادی   گفت: سازمان تامین اجتماعی با درک اهمیت درمان در زندگی بیمه شدگان و شناخت این موضوع که اکثر آنها در ردیف طبقات آسیب پذیر هستند تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا روند درمان را به حد استانداردهای جهانی برساند.

 

وی اظهار داشت : بیمه شدگان تامین اجتماعی اکثرا از طبقات کارگر، راننده، صنعت کار، قالی باف و سایر طبقات زحمتکش هستند که بخش بزرگی از چرخ توسعه کشور توسط آنها به گردش در می آید .

 

وی بیان کرد: سازمان تامین اجتماعی مناطق کمتر توسعه یافته را در اولویت خدمات درمانی و بهداشتی قرار داده است و در یک روند دائمی و مستمر برنامه ها و سرمایه گذاری های خود را در این راستا ادامه می دهد به طوری که امروزه مشاهده می شود تمام مراکز در حال اجرای این سازمان، پروژه های عمرانی، نوسازی، بهسازی، تجهیز تکنولوژیک و هتلینگ هستند.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان  اضافه کرد: توجه ویژه به استان کردستان سبب شده تا مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی اولویت اول مردم برای درمان باشد و در تمام حوزه های درمانی و تخصصی موجود بیشترین خدمات را داریم .

 

فولادی افزود: امروز وضعیت کیفی و کمی خدمات ارائه شده در مراکز درمانی تامین اجتماعی به حدی رسیده است که درخواست بین المللی شدن بیمارستان تامین اجتماعی سنندج مورد موافقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گرفته است و دانشگاه علوم پزشکی کردستان این مهم را اعلام کرده است.

 

وی گفت: براساس این موافقت بیمارستان تامین اجتماعی سنندج در ردیف چند بیمارستان معدود کشور قرار می گیرد که اجازه سرویس دهی و خدمات رسانی به اتباع خارجی را دارد و این امر علاوه بر ارتقاء اعتبار علمی و فرهنگی کشور موجب ایجاد منبع درآمدی پایدار ارزی و تحکیم روند دیپلماسی غیر سیاسی و تقویت روابط مردم ایران با سایر ملل نیز خواهد شد.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان بیان کرد: هم اکنون در تخصص هایی مثل جراحی عمومی، زنان، ارتوپدی، چشم، اورولوژی، مغز و اعصاب، داخلی، اطفال، گوش و حلق و بینی  و آسم و آلرژی امکان خدمات رسانی به بیماران خارجی را داریم و در آینده ای نزدیک حوزه های دیگری نیز به این روند اضافه می شود.

انتهای پیام/M.I

  دوشنبه 15 خرداد 1396 | 10:05

  کد خبر : 25281

  منتشر کننده : M.I

  هیچ نظری ثبت نشده است!

  کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  نام *
   

  کد امنیتی Captcha image
   
     

  پیشنهاد سردبیر:

  آرشیو پیشنهاد سردبیر

  گزارش و تحلیل:

  آرشیو گزارش و تحلیل
   

  کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید