Go Up
kurdtoday
یادداشت/ فریدون آقایی فرداگروه : سیاسی

نيشخند رئیس جمهور!

فریدون آقایی فردا، نیشخند رئیس جمهور، جشن و پایکوبی جوانان کردستان در پیروزی روحانی، استخدامی های کردستان، جاده های کردستان، جشن و شادی مردم کردستان، استانداری کردستان

نيشخند رئيس جمهور را همچنان در ذهنم دنبال می‌کنم تا شايد گريه‌اش به داد ما مردم محروم كردستان برسد.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، نيشخند حسن روحاني در مناظره تلويزيوني به ايجاد ٥ ميليون  شغل توسط يك از نامزدها از ذهنم خطور نميكند.دولت تدبير تا امروز با شعارهای پوپوليستی و سادگی مردم عوام قدرت را در دست گرفته است و دلخوش به جمع آوری هزاران جوان در كنسرت‌ها و جشن‌های پايكوبی خود بعنوان طرفدار كرده است.

 

ولی اينجا كردستان است سونامی بالای ٦٠ درصد بيكاری، و امروز تنها دغدغه  مديران ارشد و ياران ستادی تعويض و نيمكت نشينی مديران ادارات است. پس اين سونامی بيكاری كی تمام مي‌شود؟

 

اعتماد مردم در كردستان به شعار های دولت تدبير در سال ٩٢ المثني داشت. علت را در جشن‌ها، شام‌ها و وعده‌های توخالی مي‌دانم نه عملكرد! چون براستی كوردستان در آن تغييری احساس نشده است. از استخدام های غير بومی فك و فاميل مديران ارشد تا نور چشميیهای مديران و نمايندگان در پست های اداری! راكد ماندن طرح‌های چند ساله و همچنان آوارگی جوانان كورد در غربت برای كارگری!

 

متاسفانه بارها مشاهده شده است تا قلم را از ديوانسالاران میچرخانم تا دردی را مكتوب كنم به قبای بعضی‌ها بر میخورد چون نانشان در اين نابسامانیهاست.

 

نور چشمی‌های ستادی دولت تدبير و اميد در كوردستان بدانند اين مردم نه احمق هستند و نه هالو اينها عاشق ملت خود هستند و همه چيز را بخاطر ارزشهای نظام قبول مي‌كنند و گرنه دلخوش قولهای سرخرمن شما نيستند اينها ندار نيستند بزرگوارند و اين را در گوش مبارك خود حلقه كنيد كه ديگر اجازه منفعت طلبی در چهار سال آتی را نخواهند داد.

 

وضعيت اسفناك جاده‌های خون، وضعيت سلامت و بهداشت، و سونامی بيكاری و صدها مورد حاد ديگر مردم را به گلوگاه خفه شدن آورده است. جوان شهرم كه با جيب خالی برای پيروزی شما هورا می‌كشيد قطعا دلخوش شعاريتان شده است. پس چراغ خاموش حركت نكنيد به فكر منافع تيمی و حزبي نباشيد ايجاد اشتغال ملاك شعارهايتان باشد نيروهای نالايق و منفعت طلب را پاكسازی كنيد شايسته سالاری را جايگزين كنيد نه تفكرات غالب ستادی و حزبی!

 

 ما مظلومان تنها سلاحمان همين قلم است دنبال پست و مقام نيستيم ولی بر اين باوريم اگر در خطای شما كوتاهی كنيم زودتر از ظالمين به جهنم مي‌رويم. اين دست خط از يك جوان ديواندره‌ای به يادگار پيشتان بماند برای روز مبادا! روزهایی كه اميد است به سر خرمن نرسد و ما خوشه چين‌های آن باشيم. نيشخند رئيس جمهور را همچنان در ذهنم دنبال می‌کنم تا شايد گريه‌اش به داد ما مردم محروم كردستان برسد.

 

یادداشت: فریدون آقایی فردا

 

انتهای پیام/h.e

چهارشنبه 10 خرداد 1396 | 14:30

کد خبر : 25235

منتشر کننده : a.p

نظرات :

اهورا پاسخ شنبه 13 خرداد 1396 | 02:57

0
0

زور جالب نه بو له روحانی باشتر پیت شک ری به منیش بلی

حسینی نژاد پاسخ سه شنبه 16 خرداد 1396 | 23:08

0
0

بسیار عالی بود "ما مظلومان تنها سلاحمان همين قلم است دنبال پست و مقام نيستيم ولی بر اين باوريم اگر در خطای شما كوتاهی كنيم زودتر از ظالمين به جهنم مي‌رويم".
موفق باشید.

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS