Go Up
kurdtoday
گروه : پزشکی

بیمارستان تامین اجتماعی سنندج بین المللی شد

بیمارستان تامین اجتماعی سنندج، نوبت بیمارستان سنندج، مدیر درمان تامین اجتماعی سنندج، هوشنگ فولادی، اخبار بیمارستانهای کردستان، بیمارستان تامین اجتماعی سنندج بین المللی شد

بیمارستان تامین اجتماعی سنندج به سبب برخورداری از استانداردهای جهانی کمی و کیفی بین المللی شد.

به گزارش کُردتودی، مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی کردستان با اعلام خبر فوق گفت: سازمان تامین اجتماعی با احساس اهمیت درمان در زندگی بیمه شدگان و درک این موضوع که اکثر آنها در ردیف طبقات آسیب پذیر هستند تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا روند کمی و کیفی درمان به حد استانداردهای جهانی برساند.

 

دکتر هوشنگ فولادی افزود: بیمه شدگان اگثرا از طبقات کارگر، راننده، صنعتکار، قالی باف و سایر طبقات زحمتکش هستند که بخش بزرگی از چرخ توسعه کشور توسط آنها به گردش درمی آید و اگر از امکانات درمانی و بهداشتی مناسب برخوردار نباشند روند شکوفائی و پیشرفت مملکت زیان می بیند.

 

وی تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی مناطق کمتر توسعه یافته را در اولویت خدمات درمانی و بهداشتی قرار داده است و در یک روند دائمی و مستمر برنامه ها و سرمایه گذاری هایش را در این راستا ادامه می دهد به طوری که امروزه مشاهده می شود تمام مراکز این سازمان در حال اجرای پروژه های عمرانی، نوسازی، بهسازی، تجهیز تکنولوژیک و هتلینگ هستند.

 

فولادی اعلام کرد: توجه ویژه به استان کردستان سبب شده تا مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی اولویت اول مردم برای درمان باشد و در تمام حوزه های درمانی و تخصصی موجود بیشترین خدمات را داریم زیرا مردم امکانات و خدمات ما را به سایرین ترجیح می دهند.

 

وی افزود: وضعیت کیفی و کمی مراکز درمانی تامین اجتماعی به حدی رسید که درخواست بین المللی شدن بیمارستان تامین اجتماعی سنندج مورد موافقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گیرد و امروز دانشگاه علوم پزشکی کردستان آن را به ما اعلام کرد.

 

وی در ادامه گفت: براساس این موافقت بیمارستان تامین اجتماعی سنندج در ردیف چند بیمارستان معدود کشور مثل بیمارستان نمازی شیراز قرار می گیرد که اجازه سرویس دهی و خدمات رسانی به اتباع خارجی را دارد که علاوه بر ارتقاء اعتبار علمی و فرهنگی کشور موجب ایجاد منبع درآمدی  پایدار ارزی و تحکیم روند دیپلماسی غیر سیاسی و تقویت روابط مردم ایران با سایر ملل خواهد شد.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان خاطر نشان کرد: هم اکنون ما در تخصصهائی مثل جراحی عمومی، زنان، اورتوپدی، چشم، حلق و بینی، اورولوژی، مغز و اعصاب، تخصصی داخلی، اطفال و آسم و آلرژی امکان خدمات رسانی به بیماران خارجی را داشته و در آینده ای نزدیک حوزه های دیگری را نیز به این روند اضافه می کنیم و کیفیت کار را تا جائی افزایش می دهیم که مورد رضایت کامل بیماران خارجی قرار گیرد.

 

 

شنبه 6 خرداد 1396 | 14:07

کد خبر : 25158

منتشر کننده : a.p

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS