افتتاح درمانگاه معراج سنندج در راستای اقدامات محرومیت‌زدایی بسیج است | کُردتودی
کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

افتتاح درمانگاه معراج سنندج در راستای اقدامات محرومیت‌زدایی بسیج است

حسین دهقان، موسسه تامین درمان بسیجیان کشور، سپاه بیت المقدس کردستان، درمانگاه معراج سنندج، سونوگرافی سنندج، رادیولوژی سنندج، پزشک عمومی، آزمایشگاه سنندج

مدیرعامل موسسه تأمین درمان بسیجیان کشور با بیان اینکه افتتاح درمانگاه معراج سنندج در راستای اقدامات محرومیت‌زدایی بسیج است، گفت: امیدواریم درمانگاه عمومی معراج زمینه‌ای برای ارائه خدمات هرچه بیشتر به مردم کردستان باشد.

به گزارش کُردتودی، حسین دهقان پیش ازظهر امروز در مراسمم افتتاح درمانگاه عمومی معراج سنندج، گفت: امیدواریم با افتتاح این درمانگاه توانسته باشیم جدای از بحث درمان، حداقل برای تعدادی از جوانان استان کردستان ایجاد اشتغال کرده باشیم.

 

وی افزود: امیدواریم درمانگاه عمومی معراج زمینه‌ای برای ارائه خدمات هرچه بیشتر به مردم کردستان باشد.

 

دهقان بیان کرد: یکی از رسالت‌های موسسه تأمین درمان بسیجیان کشور ارائه خدمات بهداشتی درمانی و آموزشی به بسیجیان و سایر آحاد جامعه است و این کار در راستای اقدامات محرومیت‌زدایی بسیج انجام می‌شود.

 

وی با بیان اینکه یکی از راهکارهای مقابله با تبلیغات سوء دشمنان علیه نظام اسلامی، ارائه خدمات هرچه بیشتر به مردم است، گفت: هرچقدر که خدمات به مردم بیشتر شود مردم نیز بیشتر دلشفته نظام خواهند شد.

 

مدیرعامل موسسه تأمین درمان بسیجیان کشور خاطرنشان کرد: جدای از درمان مسقیم و ایجاد کلینیک‌های درمانی، مددکاری یکی دیگر از رسالت‌های موسسه تأمین درمان بسیجیان است که در این اقدام، بخشی از هزینه درمان بیماران بی‌بضاعت توسط این موسسه پرداخت می‌شود.

 

دهقان با بیان اینکه اولین مرکز جراحی موسسه تأمین درمان بسیجیان کشور نیز در شهرستان زاهدان افتتاح شد، گفت: صددرصد اقدامات موسسه تامین درمان بسیجیان خدماتی بوده و غیر درآمدزا است.

 

وی بیان کرد: یکی از اهداف موسسه تامین درمان بسیجیان ارائه خدمات باکیفیت عالی و قیمت‌های نازل به بیماران است و نحوه برخورد با بیماران نیز در کمال خوشرویی و منطبق با اصول اسلام است.

 

دهقان تأکید کرد: خدماتی که در درمانگاه‌های وابسته به موسسه تامین درمان بسیجیان صورت می‌گیرد باید بدون کوچکترین منتی باشد و باید ارباب رجوع به نحو احسن تکریم شوند.

 

گفتنی است که صبح امروز همزمان با سالروز گرامیداشت سفر مقام معظم رهبری به کردستان در اریبهشت 88 درمانگاه عمومی معراج سنندج توسط سپاه بیت‌المقدس افتتاح شد.

 

انتهای پیام/sh.s

چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 | 13:23

کد خبر : 24883

منتشر کننده : a.p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید