کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر آموزش و پرورش بیجار اعلام کرد:

بیش از 95 درصد مصوبات سال 95 عملی شده است

شورای آموزش و پرورش بیجار ، غلامرضا جعفری مدیر آموزش و پرورش بیجار ، 95 درصد مصوبات سال 95 عملی شده است ، تفاهم نامه ، بیجار بام ایران

مدیر آموزش و پرورش بیجار گفت: در سال ۹۵ ، ۱۲ جلسه ی شورای آموزش و پرورش در شهرستان بیجار برگزار شد که این جلسات 36 مصوبه داشت و بیش از ۹۵ درصد مصوبات، عملیاتی و اجرایی شدند .

به گزارش کُردتودی، اولین جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان  در سال ۹۶ با حضور کلیه اعضاء در سالن جلسات آن اداره برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه مدیر آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم به اعضای جلسه و ابراز تاسف و تسلیت به مناسبت وقوع سیل اخیر در برخی از استانهای غربی کشور ، مصوبات جلسه گذشته را مطرح و از روند اجرای مصوبات گزارشی ارائه نمود.

 

غلامرضا جعفری گفت: در سال ۹۵ ، ۱۲ جلسه ی شورای آموزش و پرورش در شهرستان بیجار برگزار شد که این جلسات 36 مصوبه داشت و بیش از ۹۵ درصد مصوبات، عملیاتی و اجرایی شدند.

 

وی در خصوص موضوع هدایت تحصیلی که یکی از موضوعات جلسه بود یادآور شد: باید جوانان را به کارهای فنی و حرفه ای سوق دهیم تا بتوانیم افرادی با استعداد های مختلف و مورد نیاز جامعه تربیت نماییم.

 

جعفری ادامه داد: باید با نگاه به آینده و امورات مورد نیاز کشور برنامه ریزی مناسبی در  آموزش و پرورش صورت پذیرد که جوانان ما بتوانند  پس از اخذ مدارک تحصیلی مشغول به فعالیت های خود در حوزه تخصصی گردند و با این روش مشکل بیکاری جوانان حل گردد.

 

مدیر آموزش و پرورش بیجار ضمن تاکید بر برگزاری مراسمی در خور شان معلمان عزیز  برای تقدیر و تجلیل از فرهنگیان در هفته معلم ، خواستار همکاری سایر ادارات و نهادها در این زمینه شد.

 

لازم به ذکر است موضوعاتی مانند: بررسی مصوبات کمیته تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و شورای عالی استانها در شهرستان بیجار که شامل 5 مصوبه است ، ارائه گزارش اقدامات انجام شده کمیته هدایت تحصیلی از دیگر دستورات کار این جلسه بود.

 

منبع : بیجار بام ایران

 

انتهای پیام/h.e

سه شنبه 29 فروردین 1396 | 10:00

کد خبر : 24492

منتشر کننده : ط ج/bj

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید