Go Up
kurdtoday
رئیس بهزیستی خبر داد:گروه : اجتماعی

اجرایی شدن طرح تامین مالی خُرد در کامیاران با اعتبار 120 میلیارد ریالی

طرح تامین مالی خرد،زنان سرپرست خانوار ،فقرزدائی، توانمندسازی،بهزیستی کامیاران

رئیس بهزیستی کامیاران گفت: طرح «تامین مالی خرد» به منظور توانمندسازی، فقر زدایی و بهبود معیشت اقشار کم درآمد و به ویژه زنان سرپرست خانوار در مناطق روستایی در حال اجرا می باشد.

به گزارش کُردتودی، رئیس اداره بهزیستی کامیاران از اجرایی شدن طرح تامین مالی خرد برای فقرزدائی، توانمندسازی و بهبود معیشت زنان سرپرست خانوار در این شهرستان خبر داد.

 

حبیب الله ابراهیمی ظهر امروز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ما دراین باره اظهار داشت: طرح «تامین مالی خرد» به منظور توانمندسازی، فقر زدایی و بهبود معیشت اقشار کم درآمد و به ویژه زنان سرپرست خانوار در مناطق روستایی در حال اجرا  می باشد.

 

وی در تشریح این طرح خاطرنشان نمود: طرح تامین مالی خرد طرحی است که با هدف ایجاد اشتغال، بازتوانی و فقر زدایی اقشار کم درآمد و زنان سرپرست خانوار در مناطق روستایی برگزار می شود.

 

رئیس اداره بهزیستی درباره مشارکت دیگر نهادها در اجرایی شدن این طرح عنوان داشت: سازمان بهزیستی با مشارکت بانک کشاورزی و موسسه تاک در این زمینه فعالیت دارد و ضمن شناسائی افراد بی بضاعت، کم درآمد و زنان سرپرست خانوار، آنها را برای بهبود معیشت یاری می دهد.

 

ابراهیمی درباره اجرایی شدن طرح وکارهای انجام گرفته در کامیاران بیان داشت: در این شهرستان درسال جاری 50گروه با 823 عضو تحت پوشش شناسائی شده اند و در این طرح مشارکت دارند.

 

رئیس اداره بهزیستی کامیاران به اعتبار تخصیص یافته طرح اشاره کرد وگفت:  تاکنون بالغ بر 120 میلیارد ریال  اعتبار به این گروه ها اختصاص یافته است و این طرح توانسته است زمینه اشتغال بیش از 160 زن سرپرست خانوار را در زمینه مشاغل خرد خانگی فراهم نماید.

منبع:شاهوخبر

انتهای پیام/M.I

شنبه 28 اسفند 1395 | 12:46

کد خبر : 23986

منتشر کننده : الف ف/sh

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS