کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد کردستان خبر داد:

مشارکت یک میلیارد و ۴۴۶ میلیون تومانی کردستانی‌ها در جشن نیکوکاری

کمیته امداد، محرومان، کمک های مردمی در کردستان

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کردستان به بیان میزان کمک‌های جمع‌آوری‌شده در جشن نیکوکاری و مشارکت خیران در برنامه‌های مختلف این نهاد در سال جاری پرداخت.

به گزارش کُردتودی، هیوا رحیمی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کردستان بابیان اینکه خیران و مردم استان کردستان یک میلیارد و ۴۴۶ میلیون تومان در جشن نیکوکاری سال جاری از طریق این نهاد به نیازمندان کمک کردند، عنوان کرد: با جمع‌آوری این میزان کمک،  شاهد رشد ۲۵ درصدی کمک‌های جمع‌آوری‌شده جشن نیکوکاری سال ۹۵ نسبت به سال گذشته بوده‌ایم.

 

وی افزود: توزیع کمک‌های جمع‌آوری‌شده جشن نیکوکاری از اول هفته جاری بین نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت این نهاد آغازشده است.

 

رحیمی اظهار کرد: با بسترسازی مناسب و همکاری سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف، زمینه مشارکت خیران و گروه‌های مختلف اجتماعی  در این جشن فراهم شد.

 

وی در ادامه بابیان اینکه تعهد این معاونت در جذب کمک‌های مردمی سال جاری ۲۸ میلیارد تومان بوده است، افزود: ۳۴ میلیارد تومان کمک از طریق سرفصل‌های مختلف مشارکت در سال جاری جمع‌آوری‌شده است و با این میزان کمک، شاهد تحقق ۱۱۵ درصدی برنامه مشارکتهای مردمی در سال ۹۵ بوده‌ایم.

 

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد افزود:  دو میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان این کمک‌ها در قابل صدقات، ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان زکات، ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از طریق کمک به ایتام نیازمند استان و دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان نیز از طریق  مراکز نیکوکاری در جهت کمک به نیازمندان جمع‌آوری‌شده است.

 

وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ درصد کمک‌های جمع‌آوری‌شده صرف رفع نیازمندی‌ها و مشکلات مختلف محرومان استان می‌شود، بیان کرد: این کمک‌ها در سرفصل‌های مختلف تأمین مسکن محرومان، جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج، تحصیل، اشتغال، درمان و سایر نیازهای ضروری اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر می‌شود.

 

رحیمی در پایان از همکاری و همراهی خوب سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف، امامان جمعه و جماعات و مردم خیرخواه و نیکوکار  استان در مشارکت  با برنامه‌های این نهاد در کمک به نیازمندان تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/M.I

چهارشنبه 25 اسفند 1395 | 13:40

کد خبر : 23933

منتشر کننده : M.I

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

 

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید