کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

از طریق ویدئو کنفرانس:

بیمارستان شهدای دهگلان با حضور وزیر بهداشت ودرمان درکردستان افتتاح شد

افتتاح بیمارستان,وزیر بهداشت,فرماندار,رفع نواقص بمیارستان,متخصصان شبانه روزی,کانال انحرافی مسیر آب,افتاح بیمراستان کوثر سنندج

صبح امروز بیمارستان شهدای دهگلان با حضور وزیر بهداشت ودرمان درکردستان واز طریق سامانه ویدئو کنفرانس افتتاح شد

به گزارش کُردتودی،  بیمارستان شهدای دهگلان که صبح امروز با حضور وزیر بهداشت و درمان در استان کردستان و مسئولان دهگلان از طریق ویدئو کنفرانس همزمان با بیمارستان کوثر سنندج و چند بیمارستان و کلینیک در استان کردستان افتتاح شد.

 

نظری فرماندار دهگلان در مراسم افتتاح بیمارستان به صورت ویدئو کنفرانس همزمان با استان گفت: بیمارستان32 تختوابی شهدای دهگلان که امروز شاهد افتتاح آن با حضور وزیر دراستان بودیم احداث آن از سال 89 شروع شده تا بخشی از نیازهای مردم شهرستان را تامین کند.

 

 وی افزود: این پروژه دراختیار اداره راه وشهر سازی دهگلان بوده و بعد از اتمام آن به دانشگاه علوم پزشکی کردستان تحویل داده شد.

 

 نظری گفت: دولت دربحث حوزه سلامت و تدبیر وزیر توجه به سلامت مردم است  و سلامت یکی از نیازهای اولیه مردم جامعه است که دولت به آن توجه بسیار ویژه ای دارد.

 

 وی در ادامه گفت: یکی از رویکردهای مهم دولت استقرار و تامین متخصصان بصورت شبانه روزی در بیمارستان است تا بیماران دیگر دغدغه ای نداشته باشند.

 

 فرماندار دهگلان گفت: دلیل عدم پیشرفت بیمارستان بخاطر اعتباری بودی که قبل از سال 90 درنظر گرفته شده بود ودر سال92 و93 این اعتبار جوابگوی  ساخت این بیمارستان نبود.

 

 

 

وی افزود: بازدیدی که وزیر بهداشت و درمان درآذرماه 93  از این بیمارستان داشتند باعث پیشرفت آن شد.

 

 نظری گفت: این بیمارستان طرح تیپ خود وزارت بهداشت و درمان بوده  و جانمایی آن در آن زمان دراین مسیر به علت محدودیت زمین بوده است.

 

 وی افزود: برای هدایت آب این مسیر با ایجاد کانال انحرافی مسیر آب اعتبار 450 میلیون تومان برای این مشکل  وبقیه مشکلات ورفع آنها درنظر گرفته شده است.

 

نظری افزود: نباید بخاطر یک سری مشکلات ناچیز  کل بیمارستان زیر سوال برود  و در کانالهای تلگرامی مشکلات ناچیز را بزرگ نمود.

 

 وی افزود: این بیمارستان تحویل موقت شده وقطعا مشکلاتی دارد که باید توسط پیمانکار رفع شود واز تامین تجهیزات  روز ومدرن به صورت طرح تیپ در این بیمارستان استفاده شده است.

 

 فرماندار دهگلان گفت: از نظر ما این بیمارستان هیچ گونه مشکل وکاستی ندارد واگر مشکلی وجود دارد با همکاری راه وشهر سازی ودانشگاه علوم پزشکی کم وکاستی آن سریع حل خواهد شد.
 

منبع:دهگلان شیدا

 

 انتهای پیام/a.p

دوشنبه 9 اسفند 1395 | 21:49

کد خبر : 23497

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید