Go Up
kurdtoday
مدیر آموزش و پرورش کامیاران:گروه : فرهنگی

راه اندازی تنها هنرستان کشاورزی کامیاران جزو اولویت های اول است

نیروی انسانی ماهر در حوزه کشاورزی،هنرستان کشاورزی الک،منابع کشاورزی و زراعی کامیاران،بسترهای عینی برای راه اندازی رشته کشاورزی،مدیر آموزش وپرورش کامیاران

مدیر آموزش و پرورش گفت: برای بهره برداری مناسب از منابع آبی و زمین های حاصلخیز شهرستان، راه اندازی تنها هنرستان کشاورزی کامیاران جزو اولویت های اول است.

به گزارش کُردتودی، مدیر آموزش و پرورش کامیاران از راه اندازی هنرستان کشاورزی الک و رفع مشکلات گازرسانی این مرکز تحقیقاتی و زراعی خبر داد.

 

هادی ‍اله ویسی ظهر امروز شنبه درگفت وگو با خبرنگار ما دراین باره اظهار داشت: برای بهره برداری مناسب از منابع آبی و زمین های حاصلخیز شهرستان، راه اندازی تنها هنرستان کشاورزی کامیاران جزو اولویت های اول است.

 

وی اضافه کرد: به منظور رفع مشکلات هنرستان کشاورزی کامیاران و بهره برداری و آغاز به کار این هنرستان، نشستی با رئیس جهادکشاورزی وکارشناسان مدیریت آموزش وپرورش برگزار شده است.

 

مدیر آموزش و پرورش درباره راهکارهای ارائه شده در این نشست عنوان داشت: راهکارهایی برای شروع فعالیت هنرستان کشاورزی روستای الک و راه اندازی رشته های تحصیلی کشاورزی در شهرستان مورد بحث وتبادل نظر قرارگرفت.

 

اله ویسی به منابع کشاورزی و زراعی کامیاران اشاره نمود و گفت: افراد حاضر در نشست برظرفیت های خوب شهرستان در حوزه کشاورزی تاکید کردند و وجود منابع آبی سدها و زمین های حاصلخیز را از بسترهای عینی برای راه اندازی رشته کشاورزی عنوان کردند.

 

وی افزود: لازم است که در این شهرستان نیروی انسانی ماهر در حوزه کشاورزی تربیت شوند و راه اندازی هنرستان کشاورزی الک در این زمینه بهترین پتانسیل است.

 

مدیر آموزش وپرورش کامیاران درباره مشکل گازرسانی به هنرستان کشاورزی الک خاطرنشان کرد: مقرر گردید مشکل انشعاب گاز این هنرستان و سایر مشکلات باقیمانده سریعا پیگیری و حوزه آموزش اداره نیز زمینه جذب دانش آموزان را فراهم نماید.

منبع:شاهوخبر

انتهای پیام/M.I

شنبه 23 بهمن 1395 | 13:10

کد خبر : 22896

منتشر کننده : الف ف/sh

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS