Go Up
kurdtoday
گروه : اجتماعی / سقز

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری سقز به دلیل مشکلات استعفا داد

کُردتودی: رئیس اداره آب و فاضلاب شهری نسبت به نحوه ی تأمین آب شرب شهری و مشکلاتی که اداره ی آب و فاضلاب با آن مواجه است اعلام داشت از سمت خود استعفا داده است.

به گزارش کُردتودی به نقل از گولان سقز، محمد زاده با بیان اینکه مدیران و پرسنل آب و فاضلاب سقز شبانه روزی مشغول خدمت رسانی هستند اما موانعی همچون کاهش ذخایر آب، فرسودگی تأسیسات آب رسانی و کمبود اعتبار در سالهای اخیر باعث ایجاد مشکلاتی در راه تأمین آب شرب شهر شده است.

 

وی گفت برخی از تأسیسات آب رسانی در شهر مربوط به سال ۱۳۴۰ است که هر روزه شاهد چندین فقره خرابی و فرسودگی در آنها هستیم واین امر باعث شده است که قسمت زیادی از نیرو و بودجه این سازمان صرف ترمیم و بازسازی همین  تاسیسات قدیمی شود.

 

محمدزاده در خصوص گلایه های مردم در مورد قطع آب و کاهش فشار آب هم گفت: بسیاری از این گلایه ها مربوط به مناطقی است که در آن ها ساخت و سازها ی غیر قانونی صورت گرفته است و هنوز بستر مناسب آب رسانی در این مناطق ایجادنشده است. برخی از مشکلات نیزمربوط به ساختمانهای چند طبقه است که ما همیشه تذکر داده ایم برای آنکه در فصل تابستان با مشکل مواجه نشوند بهتر است از منبع های ذخیره آب استفاده کنند.

 

وی افزود: تعداد مشترکان نسبت به سال ۷۴ که تصفیه خانه ی سقز افتتاح شد سه برابر شده است، در حالی که هیچ امکاناتی به سیستم  پمپاژ و تصفیه و توزیع آب شرب اضافه نشده است، کمبود بودجه  یکی دیگر از معضلاتی است که با آن مواجه هستیم درحال حاضر میزان هزینه ی سازمان آب سقز ۲ برابر میزان درآمد آن می باشد.

کلمات کلیدی

  شنبه 15 شهریور 1393 | 11:21

  کد خبر : 2263

  منتشر کننده : رامان

  نظرات :

  هیچ نظری ثبت نشده است!

  کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  نام *
   

  کد امنیتی
   
     
  گردشگری استان کردستان

  به انتخاب سردبیر

  بیشتر ...

  مقـالـه / یادداشت

  بیشتر ...

  ADS

  ADS

  کانال رسمی کردتودی در تلگرام

  سنه بازار

  ADS

  ADS