Go Up
kurdtoday
گروه : سیاسی

آقای استاندار مواظب نان به نرخ روز خورهای اطرافتان باشید

کُردتودی: عده ای همیشه وجود دارند که نان به نرخ روز می خورند و با هر تغییری در صدر، آن ها نیز تغییر می کنند تا شاید فرجی حاصل شود و دست بر آستان صندلی ریاست زنند.

به گزارش کُردتودی، با تغییر دولت ها و ورود تیم مدیریتی جدید به استان ها طبیعتا مدیریت قدیمی که بر صدر ادارات، ارگان ها، سازمان ها و روابط عمومی ها هستند نیز تغییر می کند؛ گفتمانی جایگزین گفتمانی دیگر شده است پس این تغییرات چیز بسیار عجیبی نیست چراکه در تمامی دولت ها چنین امری اتفاق افتاده است.

 

طبیعتا با ورود استاندار جدید به کُردستان، برخی از مدیران تغییر و برخی دیگر نیز در حال تغییر هستند؛ در این میان عده ای به فکر صعود و عده ای به فکر سقوط افتاده اند، اما عده ای دیگر که جزو بدنه و روابط عمومی ادارات هستند در فکر به دست آوردن پست های مهمتری افتاده اند.

 

چندی پیش در دنیای فضای مجازی به مطلبی برخوردم که زیاد برایم جای تعجب نداشت، مطلبی در خوشامدگویی به آقای زاهدی استاندار جدید کردستان و تعریف و تمجید از توانایی های ایشان در مدیریت استان و حل تمامی مشکلات مردم این خطه؛ اما چیزی که بسیار برایم حیرت انگیز بود نام نویسنده ی این یادداشت بود، با جستجویی ساده متوجه شدم کسان دیگری نیز هستند که یادداشت ها نوشته اند و سخن ها در توانایی های ایشان پراکنده اند.

 

کسانی که زمانی طرفدار پروپاقرص شهبازی استاندار سابق کُردستان بودند و از تمامی کارهای ایشان دفاع می کردند و مخالفین وی را آدم هایی بی سواد و خائن به مردم کُردستان می دانستند اما جالب است که در مقالات این عزیزان که تازگی ها چاپ شده از مدیریت و کارهای ضعیف وی در دوره ی استانداریش نیز نام برده اند.

 

 این ها کسانی هستند که در جلسات و حاشیه جلسات استاندار سابق حضور داشتند و عرض ارادت می نمودند، آنها امروز هم با تغییر استاندار و مدیران استان می خواهند در صحنه باقی بمانند هرچند شاید خود را طرفدار و وامدار گفتمان تدبیر و امید نمی دانند و بیشتر گرایش به حزب باد دارند چراکه با هر تغییری آنان نیز تغییر می کنند.

 

طرفداران حزب باد همیشه وجود داشته و دارند اما تیزهوشی مدیران است که باید دست آن ها را از رسیدن به مقاصدشان کوتاه کند.

کلمات کلیدی

  پنجشنبه 13 شهریور 1393 | 15:11

  کد خبر : 2251

  منتشر کننده : رامان

  نظرات :

  نادر پاسخ پنجشنبه 13 شهریور 1393 | 17:45

  0
  0

  منظور س. ک است

  ناشناس پاسخ شنبه 15 شهریور 1393 | 14:25

  0
  0

  یکی از مدیرانی که باید زودتر تغییر می کر مدیر کل ... است چون یک کارمند قراردادی وکم تجربه وصددرصد مخالف دولت تدبیر وامید است نمی دانم چرا هنوز تغییر نکرده

  ali پاسخ شنبه 15 شهریور 1393 | 20:22

  0
  0

  آنان در جلسات مسکن مهر مد نظر شهبازی همیشه تمجدید می کردند و حالا از غلط بودن طرح و خوردن تمام اعتبارات بانکی و پولی دولت در مسکن مهر انتقاد دارند ، اینها فقط به میزشان می اندیشند و بس ، مخالف کرد و کردستان و حتی ایرانی ان،فقط پست و مقام خود فگر می کنند

  گوران پاسخ پنجشنبه 1 آبان 1393 | 10:53

  0
  0

  منکه نفهمیدم کنظورتون با کی هست و با کی بود
  اما جناب اقای استاندار لطفا منبعد قبلاز ورود به مجامع عمومی واجراهای هنری بیشتر مراقبت بفرمایید که اتفاقاتزریبار مجدد تکرار نشود !!!
  حالا این پیام رو یا میخوانند یا نمی خوانند وظیفه این بود که بگم1!!!

  کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  نام *
   

  کد امنیتی
   
     
  گردشگری استان کردستان

  به انتخاب سردبیر

  بیشتر ...

  مقـالـه / یادداشت

  بیشتر ...

  ADS

  ADS

  کانال رسمی کردتودی در تلگرام

  سنه بازار

  ADS

  ADS