کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده ولی فقیه در کردستان:

ایثارگران عزت و سربلندی را برای ایران به ارمغان آوردند

ایثارگران ، نماینده ولی فقیه در استان، آیت الله سیدمحمد حسینی‌ شاهرودی، ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن، شهدا، جانبازان، آزادگان، ایثارگران

نماینده ولی فقیه در استان کردستان: عزت و سربلندی ایران اسلامی به واسطه ایثارگری و جان فشانی شهدا، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و خانواده های معظم این عزیزان می باشد.

به گزارش کُردتودی، آیت الله سیدمحمد حسینی‌ شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در دیدار با جمعی از ایثارگران استان کردستان که به مناسبت سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی امان برگزار شد گفت: عزت و سربلندی ایران اسلامی به واسطه ایثارگری و جان فشانی شهدا، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و خانواده های معظم این عزیزان می باشد.

 

نماینده ولی فقیه در استان با تبریک فرا رسیدن امام الله دهه مبارک فجر ابراز داشت: هر روز و هر سال که بر عمر انقلاب اسلامی افزوده می شود، ما آثار و برکات انقلاب اسلامی را بیشتر درک می کنیم و این آثار و برکات نیز به واسطه خون شهیدان و صبوری خانواده های معظم شهیدان می باشد.

 

آیت الله شاهرودی با بیان اینکه خداوند در قرآن فرموده است « باید عده ای در راه خدا جهاد کنند» اظهار داشت: دشمنان اسلام به دنبال این هستند که مسلمانان حتی دست از خدا، اسلام و قرآن بردارند و این توطئه دشمنان تا جایی ادامه دارد که مسلمانان را به بردگی بکشانند. هدف دشمنان از بین بردن استقلال و عزت مسلمین است.

 

وی با اشاره به شرایط عربستان سعودی گفت: جمعیت کشور عربستان به اندازه جمعیت ایران در زمان حکومت ستم شاهی است و روزانه بالغ بر 11 ـ 12 میلیون بشکه نفت به فروش می رساند، ولی به لحاظ تولید داخلی وضعیت بسیار نامناسبی دارد و صرفاً یک کشور مصرف کننده است. در واقع عربستان به عنوان یک کشور مسلمان در دام کشورهای مستکبر گرفتار شده است و با خام فروشی نفت، وارد کننده مطلق محصولات از سایر کشورهاست. در واقع هدف استکبار جهانی، وابسته نگه داشتن کشورهای مسلمان است. این شرایط شباهت بسیاری به شرایط ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی دارد. استکبار جهانی در ایران قبل از انقلاب به اندازه ای رخنه کرده بود که حتی غله و گندم کشور ما نیز وارد می شد و حکومت به سمتی حرکت می کرد که کشاورزان رغبتی برای تولید گندم نداشته باشد.

 

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به شرایط ایران در زمان حکومت پهلوی ابراز داشت: ژنرال های آمریکایی بدون اجازه و بدون هماهنگی با شاه ایران وارد می شدند و هر غلطی که دلشان می خواست انجام می دادند. ولی امروز وقتی رییس جمهور آمریکا می گوید؛ ما برجام را پاره می کنیم، رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای(مدظله العالی) در اقتدار کامل می فرمایند: اگر آمریکایی ها برجام را پاره کنند، ما برجام را آتش می زنیم.

 

آیت الله شاهرودی با اشاره به تلاش دشمن برای اینکه ما از آن ها تبعیت کنیم گفت: استکبار جهانی می خواهد عزت نفس کشورهای اسلامی را از آن ها بگیرد و بعد از آن هر بلایی که می خواهد بر سر کشورهای مسلمان بیاورد. نمونه این توطئه را در زمان حکومت ستم شاهی و تصویب قانون کاپیتالاسیون می بینیم؛ ولی امروز ایران اسلامی به واسطه خون شهیدان با عزت و سربلندی کامل در برابر زیاده خواهی های دولت های مستکبر ایستاده است و اجازه نمی دهد حتی ذره ای از حقوق ملت ایران از بین برود.

 

وی با بیان اینکه خداوند در قرآن به مسلمان فرموده« شما باید کاری بکنید که دشمنان از شما بترسند» اظهار داشت: مسلمان به این پیام خداوند لبیک می گویند و در برابر دشمنان اسلام سینه سپر می کنند و در مقابل نیز خداوند به مسلمانان وعده حمایت می دهد و رعب و وحشت مسلمانان را در دل های کافران می اندازد.

 

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تحریم های ظالمانه کشورهای مستکبر نسبت به کشور عزیزمان گفت: امروز ملت ما این مسئاله را قبول کرده اند که با تحمل تحریم تا حدودی دچار رنج و سختی می شوند، اما در عوض، به خودکفایی، عزت نفس و اقتدار دست می یابند و دیگر مجبور نیستند در برابر کشورهای ظالم سر خم کنند.

 

نماینده ولی فقیه در استان گفت: بعد از سقوط شوروی سابق یکی از نظریه پردازان آمریکا به نام فوکویاما ادعا کرد که پایان تاریخ فرار رسیده است و جهان به چیزی که در پی آن بود رسیده است و آن هم حکومت واحد جهانی است؛ آن هم زیر سایه آمریکا. اما بعد از مدتی متوجه شدند که آمریکا برای رسیدن به اهدافش باید دنیای اسلام را از سر راهش بردارد. به همین خاطر حمله استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا به کشورهای مسلمان شروع شد. این توطئه استکبار جهانی هزینه سنگینی برای آن ها داشت، به همین خاطر این بار با تولید داعش مسلمانان را به جان مسلمانان انداختند تا به این روش کشورهای مسلمان را به خودشان مشغول کنند و مسلمانان را به دست مسلمانان از بین ببرند. که البته این توطئه استکبار جهانی هم در حال از بین رفتن است.

 

آیت الله شاهرودی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی هم چون نهال نو رسیده ای بود که با وزش یک نسیم هم به این طرف و آن طرف خم می شد، ولی همین نهال نو رسیده به واسطه ایثار، از خود گذشتگی و جان فشانی مردم مسلمان و علی الخصوص خون شهیدان، محکم شد، استقلال پیدا کرد و روی پای خودش ایستاد و امروز به عنوان درختی تنومند که ریشه در خاک دوانده است، حامی و پشتیبان کشورهای مظلوم و ستم دیده است.

 

وی با بیان اینکه بهترین نوع مرگ شهادت در راه خدا است اظهار داشت: هر انسانی روزی از دنیا خواهد رفت، ولی چه بهتر که از راه شهادت در راه خدا این دنیا را ترک کند و به دیار باقی بشتابد.

 

منبع: پیشمرگ روح الله

 

انتهای پیام/a.p

سه شنبه 12 بهمن 1395 | 13:32

کد خبر : 22477

منتشر کننده : الف ر/p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید