کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

معاون فرماندار کامیاران:

صنعت گردشگری پتانسیلی جذاب برای توسعه شهرستان کامیاران است

صنعت گردشگری، موقعیت جغرافیایی کامیاران،توسعه گردشگری، اسکان میهمانان نوروزی، تعطیلات ،مسیر تردد مسافران نوروزی

معاون فرماندار گفت: موقعیت جغرافیایی شهرستان کامیاران به گونه ای است که در طول تعطیلات ابتدائی سال مسافران زیادی از این مسیر تردد می نمایند و این مساله می تواند پتانسیلی برای توسعه شهرستان باشد.

به گزارش کُردتودی،  معاون فرماندار کامیاران خواستار هماهنگی بیشتر میان دستگاه های دولتی و عمومی برای توسعه گردشگری شهرستان، بخصوص در ایام نوروز و تعطیلات ابتدائی سال شد.

 

عطاالله فرهادی در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان طی سخنانی درباره موضوع نشست عنوان داشت: در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان موضوعاتی در زمینه برنامه ریزی و هماهنگی نهادهای مختلف برای فراهم نمودن بسترهای لازم در خصوص حضور میهمانان نوروزی در کامیاران مطرح می شود.

 

وی تشریح کرد: موقعیت جغرافیایی شهرستان کامیاران به گونه ای است که در طول تعطیلات ابتدائی سال، مسافران و گردشگران زیادی از آن تردد می نمایند و این مساله می تواند پتانسیلی برای توسعه شهرستان باشد.

 

فرهادی با اشاره به جاذبه های گردشگری کامیاران، اضافه کرد: این شهرستان با داشتن جاذبه های طبیعی و گردشگری به عنوان یکی از قطب گردشگری کردستان در جذب مسافران داخلی وخارجی مطرح است و می طلبد با برنامه ریزی و هماهنگی، باعث جذب گردشگر بیشتری شد.

 

معاون فرماندار کامیاران درآمدزائی از طریق گردشگری را لازمه توسعه شهرستان دانست و خطاب به مدیران حاضر در نشست اعلام کرد: راه های فراوانی برای درآمدزائی از طریق گردشگری وجود دارد و می توان از طریق ارائه خدمات به گردشگران و استفاده از ظرفیت های گردشگری، اشتغال ایجاد کرد و بانی کسب منافع اقتصادی شد.

 

وی دربخش دیگری ازسخنان خود، اطلاع رسانی را دارای اهمیت بسیار دانست و افزود: در صنعت گردشگری، اطلاع رسانی اهمیت فراوانی دارد و سازمان میراث فرهنگی وگردشگری به عنوان دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر پیگیر امورات وهمانگی های لازم در جهت اطلاع رسانی درباره اماکن گردشگری شهرستان می باشد.

 

معاون فرماندار کامیاران در پایان سخنان خود هدف از این نشست را ایجاد آمادگی و هماهنگی بین نهادهای دولتی وعمومی برای ارائه خدمات بهتر به مسافران وگردشگران اعلام کرد و خواستار فراهم شدن شرایط لازم  برای اسکان میهمانان نوروزی شد.

منبع:شاهوخبر

انتهای پیام/M.I

پنجشنبه 7 بهمن 1395 | 11:14

کد خبر : 22285

منتشر کننده : الف ف/sh

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید