Go Up
kurdtoday
جانشین دبیرستاد امربه معروف ونهی از منکر کامیاران:گروه : اجتماعی

هماهنگی و سازماندهی از آثار اجتماعی امر به معروف و نهی از منکر است

کارگاه امربه معروف ونهی از منکر،اهداف معنوی،قرآن کریم برترین منبع الهام،خلقت انسان،عمل نیک

جانشین دبیرستاد امربه معروف ونهی از منکر گفت: اهداف معنوی طرح امربه معروف ونهی از منکر بسیار است و به شکوفائی روح و روان آدمی می انجامد، به خصوص که اهداف آن مانند هماهنگی و سازماندهی بیشتر در زندگی روزمره و اجتماعی نمود پیدا می کند.

به گزارش کُردتودی، جانشین دبیرستاد امربه معروف ونهی از منکر کامیاران  با اشاره به چگونگی خلقت انسان و وجه تمایز وی با سایر جانداران از نظر نطق و عقل، به تبیین اهمیت امربه معروف ونهی از منکر پرداخت.

 

محمدکریم فیضی ظهر امروز یکشنبه درگفت وگو با خبرنگار ما ضمن اعلام برگزاری کارگاه ها وکلاس های روشنگری فریضه الهی امربه معروف ونهی از منکر عنوان داشت: در جامعه های انسانی یکی از عوامل مهمی که می تواند رشد وشکوفائی هر چه بهتر وبیشتر رابه ارمغان آورد، دعوت کردن شهروندان به سوی انجام عمل نیک و بازداشتن از اعمال ناپسنداست.

 

وی تشریح کرد: در سخنان بزرگان دین آمده است که تازمانی که مردم اهل امربه معروف ونهی از منکر باشند، خبر وبرکت در میانشان موج می زند و بالطبع اگر سراغ این فریضه نروند، برکات از آنان فاصله می گیرد ویاوری های زمینی وآسمانی را از دست می دهند.

 

جانشین دبیرستاد امربه معروف ونهی از منکر کامیاران اضافه کرد: براین مبنا کارگاه های آموزشی وکلاس های روشنگری در مراکز اداری، تربیتی و آموزشگاهی برگزار می شود ودور جدید این آموزش ها آغاز شده است تا شهروندان در هر  پایه، مقام وپایگاه اجتماعی به درک فریضه الهی امر به معروف ونهی از منکر برسند.

 

فیضی با اشاره به منابع مورد استفاده در این دوره های آموزشی عنوان داشت: قرآن کریم برترین وبهترین منبع الهام بخش راه و روش زندگی است و خیر و صلاح همه انسان ها را به خوی متبین می سازد؛ همچنین کتاب های منتشر شده توسط ستاد و مولفات اساتید فن در کارگاه های آموزشی تدریس می شود.

 

وی در پایان هدف از برگزاری کارگاه های امربه معروف ونهی از منکر خاطرنشان کرد: اهداف معنوی این طرح بسیار است و به شکوفائی روح و روان آدمی می انجامد، به خصوص که اهداف آن مانند هماهنگی و سازماندهی بیشتر، در زندگی روزمره و اجتماعی نمود پیدا می کند.

منبع: شاهوخبر

انتهای پیام/M.I

یکشنبه 19 دی 1395 | 12:36

کد خبر : 21799

منتشر کننده : الف ف/sh

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS