Go Up
kurdtoday
گروه : سیاسی

نقش جمله های زیبا در فریب افکار عمومی/حقوق شهروندی، عسل با طعم فلفل

حقوق شهروندی، عسل باطعم فلفل، جملات زیبا، فریب افکارعمومی، حقوق، فریب، شهروند

وقتی از حقوق شهروندی سخن گفته می شود می توان جملات بسیار زیبایی را در تعریف این جمله دوکلمه ای به کار برد و از رعایت حقوق افراد جامعه به مساوات و برادری سخن گفت، چیزی که امروز به نقل محافل رسانه های زنجیره ای نیز تبدیل شده است.

به گزارش کُردتودی، نقش جملات زیبا و تعاریف بلند از ابتدای تاریخ تاکنون بر انسان پوشیده نیست و در طول اعصار نیز به کرار ثابت شده است که افراد بسیاری برای جلب نظر مردم از یک سو و از سوی دیگر برای دست یابی به اهداف از پیش تعیین شده خود با سخنانی زیبا به دنبال فریب افکار عمومی بوده اند، آنگونه که با بیان جملاتی چون آزادی بیان و آزادی جوامع نسبت به تحریک افکار عمومی اقدام می نمودند.

 

اما هم اکنون نیز پروزه دیگری با عنوان حقوق شهروندی تعریف می شود که در پس این واژه زیبا می توان به حقایقی دیگر نیز دست یافت که از جمله آن می توان به اهداف افرادی خاص برای ایجاد یک جامعه جدید اشاره نمود.

 

وجود یک حیاط خلوت برای سردمداران غربی در منطقه خاورمیانه همیشه به عنوان یک سیاست اصلی در کشورهای اروپایی و آمریکایی مورد توجه بوده است که در این میان نقش شوم مثلث انگلستان،آمریکا و اسراییل جنایتکار نمی تواند پنهان باشد.

 

در همین رابطه پس از انکه استکبار جهانی نسبت به ایجاد چنین مکانی در چین و مالزی اقدام نمود و نتوانست به موفقیت نسبی دست یابد هم اکنون این پروزه در قالبی دیگر در بیان وازه ای چون حقوق شهروندی در ایران کلید می خورد تا زمینه نفوذ بیش از پیش برای دشمنان ایجاد شود و فرهنگ غرب به ایران اسلامی راحت تر نفوذ داده شود.


پس از آنکه واژه ای چون آزادی بیان نتوانست به موفقیتی در ایران دست پیدا کند امروز حقوق شهروندی امده است تا با ایجاد جامعه ای اروپایی در قلب ایران اسلامی حرکت خود را برای به از بین بردن فرهنگ غنی اسلام اغاز کند.


حقوقی که می توان مطعلق به یک فرد باشد تا هرآنگونه که می خواهد در جامعه و آزادانه رفتار نماید.


حقوق شهروندی نه تنها شامل سخنان زیبای این روزهایی محافی سیاسی اصلاح طلبان نمی شود بلکه به عنوان پروزه ای از قبل تعریف شده به دنبال اضمحلال جامعه و ایجاد یک اسلام آمریکایی در ایران است که البته نمی توان از اهداف کوتاه مدت احزاب و عده ای از افراد خاص نیز در این میان گذشت چرا که برخی افراد هم اکنون به دنبال آزادسازی سران فتنه 88 با استفاده از بیان این جملات در انتخابات آتی می باشند.

 

از سویی در ارائه تبلیغات نیز مشاهده می شود که پروژه حقوق شهروندی در دستور کار دولت یازدهم قرار گرفته است و تبلیغات مکرر در جلسات بی ثمری که هیچ نوع برنامه ای در ان ارائه نمی شود و فقط با بیان جملات زیبا در پی فریب افکار عمومی است احساس می گردد.

 

از یک طرف رییس جمهور کشور با ارسال پیامک هایی با هزینه های میلیاردی به دنبال معرفی حقوق شهروندی است و از سوی دیگر استانداران و فرمانداران در سطح کشور با برگزاری جلسات پی در پی از ارائه حقوق شهروندی سخن می گویند، چیزی که شاید اگر دولت در سال گذشته و در سال جاری برای تحقق اقتصاد مقاومتی چنین هزینه هایی را صرف می نمود و چنین وقتی را قرار می داد تاکنون سند جامع اقتصاد مقاومتی تحقق یافته بود و دیگر به حقوق شهروندی و امثال ان نیز نیازی نبود.

 

حال باید منتظر ماند و دید که در پایان نتیجه حقوق شهروندی به کجا خواهد رسید و آیا مسیر این پروژه نیز به سرنوشت نافرجام برجام دچار نخواهد شد؟

 

منبع: سراب خبر

 

انتهای پیام/a.p

چهارشنبه 15 دی 1395 | 10:38

کد خبر : 21699

منتشر کننده : م ح/sab

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS