Go Up
kurdtoday
مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان:گروه : اجتماعی

اعلام آمادگی کمیته قرآنی برای برگزاری جشن های دهه فجر

مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان، اعلام آمادگی ، کمیته قرآنی ،  برگزاری جشن ، دهه فجر

مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان از اعلام اعلام آمادگی کمیته قرآنی برای برگزاری جشن های دهه فجر دراستان خبر داد.

به گزارش کُردتودی، حجت الاسلام مختار کرمی مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان شامگاه یکشنبه در جلسه کمیته قرآنی ستاد دهه فجر که در سنندج برگزار شد اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران یکی از مهمترین اتفاقاتی است که در یک قرن اخیر رخ داده است، همه ی ما به عنوان کسانی که از نعمت انقلاب بهره مندیم  و در این برهه از زمان با عزت و سربلندی زندگی می کنیم لازم است با تمام وجود از نظام دفاع و وظیفه انقلابی و دینی خودمان را به خوبی انجام  دهیم .


وی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلای ایران و امام راحل عظیم الشان حق بزرگی به گردن همه ی ما دارند و ما موظفیم ضمن اینکه از دستاوردهای نظام مراقبت و حراست می کنیم ، باید ماهیت انقلاب را به نسل آینده هم منتقل و تبیین کنیم.


وی افزود: نزدیک به یک ماه دیگر به دهه فجر انقلاب اسلامی باقی مانده که توجه به قرآن کریم، برکت و انسجام نظام اسلامی را به دنبال دارد.


حجت الاسلام کرمی تصریح کرد: دهه فجر حرکتی است که باید به نسل نوجوان و جوان شناسانده شود و هر چه به سمت جلو حرکت می کنیم  باید با توجه به پیشرفت های مختلف در حوزه شکلی برنامه های جدید قرآنی ارائه دهیم.


وی ادامه داد: براساس فرمایش قرآن کریم که سرنوشت انسانها به دست خودشان رقم می خورد، ملت ما با روح ایمان و مجاهدت و برای احیاء آرمانها و ارزش های الهی یک حرکت عظیم و مقدس کردند تا انقلاب به پیروزی رسید و به دنبال آن چه سختیها و گرفتاری هایی را که تحمل نکردند تا به استقلال برسند اما امروزه می بینیم که با عزت و سربلندی در دنیا زندگی می کنیم .


حجت الاسلام کرمی افزود: ملت ما برای رسیدن به مطامع دنیایی انقلاب نکردند بلکه برای رسیدن به سعادت و کمال انقلاب کردند.


وی بیان داشت: پیامبر اکرم (ص) می توانست با کفار کنار بیاید و معاهده ای ببندد و خود و پیروانش در ناز و نعمت باشند اما وی این مرارت ها و سختی ها را به جان خرید که طاغوت و ظلم و خرافات را از بین ببرد و مسلمانان با استقلال و عزت زندگی کنند و این اتفاق افتاد.


مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان اظهار کرد: دهه فجر تلائو ارزش های دینی و مبانی هویت بخش اسلامی در جامعه تحت ستم بوده که قبل از انقلاب زیر آماج توطئه ها و هجمه های فرهنگی و عقیدتی استکبار جهانی قرار گرفته بود.


وی، ادامه داد: مردم مسلمان ایران تحت لوای رهبری پیامبرگونه امام راحل (ره) توانسته اند تمامی معادلات استکبار جهانی در منطقه را به هم زده و موازنه جدید به سبک حکومت مبتنی بر آموزه های قرآنی در قلب خاورمیانه رقم بزنند.


به گفته حجت الاسلام کرمی، لازمه تداوم عزت و نصرت الهی در مسیر ارزشها و قران حرکت کردن است تا بتوانیم به رستگاری برسیم و با الهام گرفتن از قرآن کریم می توان در برابر مستکبرین و کفار استقلال خویش را حفظ کرد.


گفتنی است؛ مسئولیت کمیته قرآنی ستاد دهه فجر استان کردستان به عهده اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان است که جلسات آن و بررسی برنامه‌ها و مصوبات این جلسه با حضور نمایندگان ادارات فرهنگی استان انجام می‌گیرد.

منبع: آفتاب دل

انتهای پیام/s.a

دوشنبه 13 دی 1395 | 10:21

کد خبر : 21641

منتشر کننده : م ر/a

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS