Go Up
kurdtoday
مدیر کمیته امداد بیجار عنوان کرد:گروه : اجتماعی

احداث و بهسازی 96 واحد مسکن مددجویی در شهرستان بیجار

کمیته امداد بیجار، مسکن مددجویی، شهرستان بیجار، مسکن مهر کمیته امداد در بیجار

487 میلیون تومان جهت خرید و احداث و 260 میلیون تومان نیز در قالب تعمیرات به مسکن های مددجویی این شهرستان اختصاص داده شده است.

به گزارش کُردتودی،مدیر کمیته امداد بیجار به  بیان گزارش عمکرد حوزه مسکن مددجویی این شهرستان پرداخت.


به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امیر عطااله افخمی رئیس کمیته امداد بیجار با بیان اینکه تامین مسکن محرومان یکی از برنامه ها و فعالیتهای این نهاد است، افزود : تعداد 96 واحد مسکونی مددجویی توسط کمیته امداد این شهرستان در سال جاری  احداث و بهسازی شده است.


وی با بیان اینکه 24 واحد از این تعداد ذکر شده احداث و خریداری و همچنین 72 واحد نیز در قالب تعمیرات بوده است، افزود:  487 میلیون تومان جهت خرید و احداث و 260 میلیون تومان نیز در قالب تعمیرات به مسکن های مددجویی این شهرستان اختصاص داده شده است.


افخمی با اشاره به اینکه یکی ار سرفصل های هزینه کرد زکات، مسکن محرومان است، گفت: 60 میلیون تومان از محل زکات جمع آوری شده شهرستان برای ساخت این واحدهای مسکونی هزینه شده است.


وی با تاکید بر اینکه کمیته امداد بیجار به صد درصد تعهدات خود در جهت ساخت مسکن محرومان این شهرستان در سال 95 عمل کرده است ،بیان کرد: هم اکنون هیچ طرح نیمه تمامی که در تعهدات مسکن مددجویی این شهرستان باشد باقی نمانده است.


مدیر کمیته امداد بیجار افزود: هم اکنون پنج هزار و 300 نفر و در قالب سه هزار خانوار که 6 درصد از جمیعت شهرستان را تشکیل می دهند بصورت تک خدمتی، چند خدمتی و کمک معیشت بگیر از خدمات کمیته امداد این شهرستان بهره مند هستند.


وی در پایان بیان کرد: هدف این نهاد کمک به نیازمندان و رفع محرومیت اقشار ضعیف جامعه است.

انتهای پیام/

یکشنبه 12 دی 1395 | 13:12

کد خبر : 21625

منتشر کننده : S.A

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS