Go Up
kurdtoday
گروه : اجتماعی

جنگ علیه خانواده و بی عفت کردن مادر ایرانی خط مقدم تهاجمات دشمن

جنگ علیه خانواده، شکستن قبح گناه ، تهاجم فرهنگی دشمن، بی عفت کردن زن ایرانی

اسلام یکی از بزرگترین تهدیدها علیه دشمن است، تهدیدی که همواره تمدن غربی را به چالش کشیده است.

به گزارش کُردتودی، از سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ارزش های اسلامی به عنوان یک خار در چشم دشمن وجود داشته چرا که این تمدن مدرن و اسلامی هرگز به نفع دشمنان گام برنداشته و یا آنها را به رسمیت نشناخته است.


سال های زیادی دشمن با جنگ و به واسطه سلاح گرم در مقابل اسلام ایستاد و هرگز نتوانست روپوش مناسب را از تن آن بیرون بیاورد، اما با توجه به اینکه جنگ حضوری برای دشمن هیچگاه سود نداشته، در نتیجه جنگ فرهنگی علیه ارزش های اسلامی توسط غرب در سال های اخیر توسط آنها طراحی و کلید خورده است.


هرچند که این جنگ توانست هزینه های نظامی و نیروی دشمن را کاهش دهد؛ اما در مقابل هزینه های فرهنگی و بودجه این بخش را افزایش داد؛ به نحوی که غرب مجبور شد با صرف هزینه های بالا اما درست و تا حد زیادی موفق در بدنه خانواده های اسلامی بدون هیچ درگیری و خونریزی نفوذ کند.


در دست گیری و کنترل هویت ایرانی به وسیله ماهواره و غالب کردن فرهنگ متمایز با اصالت ایرانی؛ اسلامی یک ترفند موفقیت آمیز برای دشمن بود که توانست هویت را از خانه و خانواده ایرانی بازپس بگیرد.


رسانه های غربی بر اساس القای تفکر تمدن اسلامی بزرگترین تهدید برای تمدن غرب است، مبارزه با اسلام و الگوهای دینی را پیشینه خود قرار داده و سبک زندگی اسلامی را براساس آموزه های غربی سازگار کردند، و مردم را با رنگ و لعاب های رنگی به سوی خود کشاندند؛ کاری که با تکرار و صبر و سرمایه گذاری چندین ساله نتیجه بخش شد.


فاسد کردن جامعه اسلامی یکی از اصلی ترین راهکارهای غرب برای رسیدن به اهدافش است.


این تهاجم زیرکانه رفته رفته با نفوذ در قلب ایران؛ اسلام را تحت الشعاع قرار داده و منجر به ترویج بی حجابی و بدحجابی در جامعه شد؛ تهاجمی که خانواده ها را با لالایی خود به خواب برده و مسئولان را در اغما فرو برده است.


در واقع بازوی قوی تبلیغاتی دشمن یعنی ماهواره توانست به خوبی ماموریت خود را اجرایی کند و ابتذال را در نهاد خانواده بنیادی کند، و تیر خلاص را بر پیکر مجروح فرهنگ جامعه بزند.


اما حلقه مفقوده این ماجرا باور تهاجم فرهنگی از سوی غرب علیه فرهنگ و تمدن اسلامی توسط بانیان فرهنگی است؛ که با زبان هیجانی از راه های مؤثر مقابله با فرهنگ مبتذل و مهاجم غرب را باید در پیش بگیرند.


جنگ رسانه ای که شبکه های اینترنتی و ماهواره ای علیه تخریب و فنای؛ غنای فرهنگی اسلام به کار بسته اند، حربه ای است که توانست با تخریب نقش مادری؛ زنان را به ابتذال و فساد تشویق کند تا دیگر پایبند یک خانه و یک مهر مادری زیبا نباشند.


در حقیقت موشک دوربرد و اسلحه قوی دشمن توانست خانواده های ایرانی را هدف قرار دهد و ارزش های اسلامی را مورد تهاجم.


جنگ علیه خانواده با هدف تخریب این بنیان مقدس و با سناریوی بلند طراحی شد که توانست افرادی با شخصیت های متفاوت تربیت کند و نقش بانوان را در پازل جدید به گونه ای که میخواهد بچیند.


این شبیخون فرهنگی توانست تاثیر زیادی بر فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی جا بگذارد و ترکش نهایی را که در جنگ هشت ساله موفق به زدن آن نشدند، امروز با موفقیت به قلب ایران یعنی زنان در خانواده رها کنند!


دشمنان توانستند عفت و حیای جامعه را وارونه کنند و قبح گناه را بشکنند تا تقدس را از زن و مهر را از مادر برای رسیدن به خیانت بگیرند، اقدامی که خواسته و ناخواسته دشمن را به هدف نهایی خود رساند و امروز جامعه را درگیر خود کرده است.

انتهای پیام/

یکشنبه 12 دی 1395 | 10:39

کد خبر : 21612

منتشر کننده : S.A

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
گردشگری استان کردستان

به انتخاب سردبیر

بیشتر ...

مقـالـه / یادداشت

بیشتر ...

ADS

ADS

ADS

کانال رسمی کردتودی در تلگرام

سنه بازار

ADS

ADS